N95 Kızak Hareketine Göre Sesli Tema

Sponsorlu Bağlantılar

FuTuRisT33

Üye
    Konu Sahibi
N95 Kızak Hareketine Göre Sesli Tema
arkadaşlar N95 kızak hareketine göre sesli tema nereden bulabilirim?

• Beğen
Tepkiler: BRKY16, .baycan., hüseyin cinar ve 1 kişi daha

n95eray

n95eray

Üye
öyle bi tema yok sen cok ters yerde arıyorsun sorununu ben sana programı veriyorum n95 yüklersen hem kızağı açtığında aramalara cvp verirsin hemde kızağı kapatığında aramayı sonlandırırsın bunun yanındada kızak hareketlerine istediğin sesleri koyabilirsin yardımcı olabildiysem ne mutlu n95 kardeşliği...... sertifikalandırman lazım bu programı yada sistemi hacklemen lazım bence sistemi hackle nasıl hacklenceğini bilmiyorsan söyle yardımcı olurum

:)http://www.maxicep.com/attachments/6043d1202261831/:oke:

tunahan64

tunahan64

Üye
kardes sistemi nasil hackeyebiliriz. Bide ben versiyon yukseltmistim tel ing oldu. Lutfen yardimmm...

n95eray

n95eray

Üye
bunlarda system hack için gerekli dosyalar

hellocarbide http://www.maxicep.com/attachments/12149d1213696414/
installserver http://www.maxicep.com/attachments/12150d12136 xplore 1.22
http://www.maxicep.com/s60-3rd-dosy...nager/son-surum-lcg-x-plore-1-22-a-89103.html

--------------- Ekleme ---------------

Bu basit işlemi yaptıktan sonra artık ''sertifika suresi geçmiş,sertifika hatası,uygulama sağlayıcı tarafından kısıtlanıyor''gibi göz bozan mesajlar almayacaksınız

- Öncelikle Bu işlemi yapmak için Xplore v1.22(sertifikalı) dosya yöneticisine sahip olmanız gerekiyor.Eklentiden HelloCarbide_Maxicep.com ve installserver_FerreT eklentisini indirin,rardan çıkarın HelloCarbide telefona kurun.installserver.exe dosyasını ise Hafıza kartının ana dizinine atın.

- Xplore v1.22(sertifikalı)Dosya yöneticisini çalıştırın c:sys veya e: private klasörünü açmaya çalışın,açılmayacaktır.çünkü izniniz yoktur.işte biz bunu hackleyecez.. Xplore v1.22(sertifikalı) Programını kapatmayın arka plana(menü tusuna basarak arka plana alabilirsiniz) alın daha sonra lazım olacak

Xplore programında araçlar > ayarlar > gizli dosyaları göster > evet
ayarını uygulamadan, c:\sys dosyası gizlidir, göremezsiniz...

- HelloCarbide uygulamasını çalıştırın sırasıyla,Option>Menu 1'i seçin

- Size Toplam 18 soru soracak hepsine yes deyin (bana 1 tek soru sordu :allalla: ) Alttaki resim gibi bi mesaj gelecek ve program otomatik olarak kapanacak.

- Bu işlem bittikten sonra hiç bir uygulamayı çalıştıramayacaksınız.Bu sebeple
Xplore v1.22(sertifikalı) programını kapatmayın arka planda bıraktık.Menü tuşuna uzunca basın Xplore dosya yöneticisini seçin. şimdi c:sys dosyasına erişim sağlamış olduk ve artık telefonumuz hacklendi..Şimdi installserver.exe dosyasını hafıza kartımıza atmıştık.installserver.exe dosyasını 2 tuşu ile kesin (xplore kısayol tuşudur) c:sys/bin/ klasörüne atın.aşağıdaki resimdeki gibi

- Ardından Xploreden Menü> araçlar > Cihazı yeniden başlat seçeneğine basın.

Ve artık cihazınız tam anlamıyla Hacklendi..artık Unsigned uygulamaları rahatlıkla yükleyecebileceksiniz..''sertifika suresi geçmiş,sertifika hatası,uygulama sağlayıcı tarafından kısıtlanıyor'' mesajlarına son :)

Fakat programın eksisi sadece bi kereye mahsus system klasörlerine erişiyorsunuz.eğer system klasörlerine erişmek istiyorsanız her defasında yukardaki işlemi her defasında tekrarlamalısınız

FuTuRisT33

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım süpersin çok sağol varol

ikarabulut

Üye
peki bu hack yaptığın zaman telefon ölmüyor mu?

n95eray

n95eray

Üye
ne ölmesi kardeş bilakis telefon hayata dönüyor yapılan hack işlemi garanti kapsamından cıkartmaz teli ve format atıldığında hack işlemide geri kalkıyor için rahat olsun tele zararı yokk:oke:

ceer14

Üye
HelloCarbide uygulamasını çalıştırın sırasıyla,Option>Menu 1'i seçin bu işlemi yaptığımda hello uygulaması kapanıyor yardım lütfen n 95 8gb v 31.0.15

servet001

Üye
kardeş ben bu işlemmelri yaptım ama yükleme işleminde dosya bozuk diyor bu ne yapmam lazım

n95eray

n95eray

Üye
HelloCarbide uygulamasını çalıştırın sırasıyla,Option>Menu 1'i seçin bu işlemi yaptığımda hello uygulaması kapanıyor yardım lütfen n 95 8gb v 31.0.15
hello caribeyle işin bitiyor zaten bidaha açılmasına gerek yok sen işlemi doğru yapmaya devam et
:oke:

kardeş ben bu işlemmelri yaptım ama yükleme işleminde dosya bozuk diyor bu ne yapmam lazım
servet kardeş sorun cıktıysa işlem sonunda
*#7370# yap format at düzelir canını sıkma

prensimx

Üye
sertifka günü geçmiş diyor kardeş

n95eray

n95eray

Üye
sertifka günü geçmiş diyor kardeş
sertifika günü geçmiş demesinin hack ile ilgili bişey değil eğer süresi geçmiş diyorsa 1 yıl tel tarihini geri al tekrar yüklemeyi dene 1 yıl olmazsa 2 yıl al geri sorunun çözülür
:oke:

ermertcanx

Üye
arkadaşım ne dedişysen hepsini yaptım sonunda modo yu açınca güvenlik nedeniyle dosya çalıştırılamuyor diyor

lütfen yapanlardan yardım

aryscat

aryscat

Üye

Kardeş asıl hack yapınca telefon yaşamaya başlıyor. Hack siz telefon pehriz yapan hastaya benziyor... Yok bunu yemem yok bunu yüklemem falan :)

n95eray

n95eray

Üye
arkadaşım ne dedişysen hepsini yaptım sonunda modo yu açınca güvenlik nedeniyle dosya çalıştırılamuyor diyor

lütfen yapanlardan yardım
arkadaşım modoyu kaldırdım modo hello caribe gibi bir program yani hello caribeyi kullanıyorsan modoyu kullanma zaten modoyu sildim caribe ile yap işlemleri:oke:

SkunkFu

SkunkFu

Üye
Süpersin kardesim yaa tskler

revenGe qu3rra

revenGe qu3rra

Üye
kardeş hepsi oldu cihazı yeniden baslattım FakaT slidehangup yüklenmiyor dosya bozuk diyo ??

Yha bu ne yaptım şimdi de bütün sertifikası geçmiş olan tema fln yüklemeiyo dosya bozuk diyo :@:@ N95 8GB Telefon kardes acil çözüm bul lütfen :S ( FoRMaT deme çünkü herşeyim gider Rehber fLn. ! :S :S )

n95eray

n95eray

Üye
arkadaşım sertifika süresi geçmiş diyorsa tarihi geri al uyarı kalkana kadar dosya bozuk diyorsa dosya gercekten bozuk demektir

necatibaltacı

necatibaltacı

Üye
karışık iş kardeş yha:s

Üst Alt