N95 ile uzaktan kumandalı oyuncakları kontrol et!

Sponsorlu Bağlantılar

ahmetmanav

ahmetmanav

Üye
    Konu Sahibi
N95 ile uzaktan kumandalı oyuncakları kontrol et!
Programı indir....

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: moğol, ZAFER_0068D, ahmet7272 ve 46 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

ωίт¢н кίηg

ωίт¢н кίηg

Üye
Baya ii bişeymiş ama n95 im yok :(:vur

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
cok saol emegine saglık

ahmetmanav

ahmetmanav

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu daha iyi anlatım için video eklemştim galiba moderatörler videoyu silmeyi dah uygun görmüşler.bilgilerinize.....:megafon:

can karayel

can karayel

Üye
nası olcak ki bu şimdi????

diaablo

diaablo

Üye
kardeşim sağol emeğin için ama hiç bişe anlatmamışsın nasıl yapıcaz programı kurdum ama tıkladığımda açar gibi oluyo açmıyo ne yapmalıyım?

--------------- Ekleme ---------------

kardeşim sağol ama bu programı kurdum bulutooth la aygıt arıyo arabayı bulamıyo yoksa arabadada olması gerekiomu özel bi parçanın

TranceBabe35

TranceBabe35

Üye
kardeş saol ama bunu nasıl kullanıcaz anlatırmısın ?

erolsipar

Üye
Bu işler 27 mhz veya 49 mhz frekrans verip olmaz bunu hangi arabayı kullanacaksan mod yapacaksınız yani bir blutooth PCB ekleyıp ondan sonra pc den o moduledeki id yı programlayıp telefona aktaracaksın. Çok zor ya böyle şeyler kafam almaz. Bence uğraşmayın millet.
Ha bozuldu araba yani açıp ne uğraşacağiz, mühendis mıyım ben. Neyse gönlü olan yapsın ama açıkçası ben beğenmedım bu zorluğu.

Bence bluetooth hazır kumandalı araba ve shaker racer program için profil olursa o zaman denerım ama olsa da nerde ve nasıl alıcaz. Ebay,Gitti Gidiyor veya Hepsi Burada ile aram yok ki.

Böyle şeyleri bilseydım yeni bir teknolojik bir cihaz üretırdım beeeeee.

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
kullanımı zor bir proyu benziyo ben almıyım
emek için teşekürler

poseydon69

Üye
sanırım bu işin hastaları için ideal bence ama biraz elektronik bilgisi lazım
özellikle bluetooth alıcı board hazılama kısmı zor. Merkalısına birebir bize gitmez abi

ahmet1400

Üye
Abi n73 var olurmu

erdeklist_1907

Üye
BENCE SAÇMA!! Amaa emeğe saygııı herzaman! :)

PRoDi

Üye
saçma değil bunu 1 1.5 yıl kadar önce yaptı adamlar ancak şöyle bişi varki arkadaş bu sis i vermiş ama bununla bitmiyor iş arabada bir microişlemci ve o microişlemciye bağlı bluetooth dongle lazım ve micro işlemciyide konfigre etmek lazım tabii v.s. uzun işin gereksiz bence ama sonuçta yapılabiliyor...dileyen varsa videolarını bulur koyarım

mulayim73

Üye
çalışlışıyorsa süper bi şey bence n80 de de çalışır mı acaba?

zaferabi

Üye
n73 e olmaz mı

UFUK79

Üye
teşekkürler

tr qwe

Üye
arkadaşlar bu tarz proğramlar hani şu hırsızların araba kumandalarını klonlamak için kullandığı yöntemlerle aynı:)sadece frekens aralıklarını belirlemek lazım...ama yeniliklere açık bir konu bilgisi olanlar paylaşsın

eren6523

eren6523

Üye
birazda anlatsaydın daha iyi olurdu ama yinede emeğine sağlık

aytu123

aytu123

Üye
kardeş n 73 çalışırma aceb

Üst Alt