N95 8gb yığın hafızada güvenilmeyen yazılım uyarısı!!!

Sponsorlu Bağlantılar

buki09

buki09

Üye
    Konu Sahibi
N95 8gb yığın hafızada güvenilmeyen yazılım uyarısı!!!
arkadaşlar bi çok kişi bu konuda yardım istemiş bende bununla ilgili bi konu açma gereği duydum.

şimdi öncelikle hafıza kartını yada usb kablosuyla veri aktarım modunda tel i pc ye bağlıyoruz.klasör seçeneklerinden/görünüm/ gizli dosya ve klasörleri göster(vistada böyle) kutucuğunu işaretliyoruz ve private/10202dce klasörünü siliyoruz.tekrardan teli yeniden başlattığımızda böyle bi uyarı gelmez.:oke:

• Beğen
Tepkiler: kafkas_arslani, AVCI_61_1, bareto ve 9 diğerleri

Furkan96

Furkan96

Üye
Eminmisin?Telefon falan bozulmasin!

kazanduranson

Üye
private/10202dce klasorun acik adresini belirtseydin kardes bulamadim da :)

Ayni hata bende de var sinir oldum!!!

Yardim please!

--------------- Ekleme ---------------

Yok hocam oyle bir dosya :(
Baska cozum yolu yokmu?

Brauerei

Brauerei

Üye
xp mealini anlatsaydın bıde keşke :P

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Saol Arkadaşım.

adilbjk

Üye
private diye klasör var onun içine girin ondan sonra arkadaşın dedigi dosyayı bulun silin.

bekes_21

Üye
ya aynı sorun bendede war ve herşeyi denedim öle bir dosya yok bahsettiğiniz dosya düm klasörlerin içinibakıp taradım yookkk lütfen yardımcı olurmusunuz:sn:

corchy

corchy

Üye
allah yardım etsın

karasevda12

Üye
saolasın kardeşim..

pavilion

pavilion

Üye
hemen ekleyeyim, her tema yüklendiğinde bu uyarı tekrarlıyor çünkü dosya yeniden oluşuyor ama ben inatla yeniden siliyorum ve sorun çözülüyor, yardım için çooooooooook sağol benim baya bi başımı ağrıtmıştı bu iş..

lord_alpi

Üye
buki sen bitanesin,işe yaradı çok teşekkürler

eren6523

eren6523

Üye
private/10202dce klasorun acik adresini belirtseydin kardes bulamadim da :)

Ayni hata bende de var sinir oldum!!!

Yardim please!

--------------- Ekleme ---------------

Yok hocam oyle bir dosya :(
Baska cozum yolu yokmu?

baktınız hiçbiri olmuyormu yığın hafızayı biçimlendirin içindekiler gitcek ama malum sorunda gitcek :oke:

SBG_5020

SBG_5020

Üye
ben böyle seylere pek güvenmem cünkü telefon bözula bilir ama cok güzel bir paylasim tsk. :turkiye:

cool_eagle

Üye
n80 ie de denedim oldu teşekkürler:)

hasanseckin

Üye
Arkadaşlar bilgisayarınızın msdos komut istemine gırıp bu uygulamaları yapabilirsiniz
telefonun bulunduğu surucuye gırın mesela benimkisi g surucusu
yazdıklarımın aynısını sızde uygulayınız
g:
Cd prıvate\10202dce
del *.*
cd..
Rd 10202dce
olay bu kadar. Benım bılgısayar deltree komutunu tanımadığı için boyle yaptım. Bu komutla da yapabılırsınız.
Deltree g:\prıvate\10202dce
bu kadar..
Allah hayırlı gunler nasip etsin .. Amin dua ile...

zelimhan

Üye
öncelikle güzel paylaşım için teşekkür ederim konuyu açan arkadaşa.sorun halloldu.Private klasörünü göremiyen ardakaşlar,dikkat edin Telefonunuzu (Veri Aktarma) modunda bilgisayara bağlıyoruz.PcSuite modunda değil.Yoksa göremezsiniz.Bağladıktan sonra hafıza kartı gibi görülecek tıklayın private klasörü ve içindeki bahsedilen klasör görünür.Ben sildim şükür kurtuldum.Acayip sinir bozucu bir şeydi.Açılmasınıdıda geciktiriyordu.Oh be teşekkür ederiz gerçekten.

taner23

Üye
baba allah aşkına yaw hafıza kartını biçimledir o sorun kalkıyo ne sistem dosyası silmesi biçimlendir kartı bi daha öyle sorun yaşamaz

psikolaz

psikolaz

Üye
arkadaslar dce klasorunu degıl klasorun ıcındekılerı sılmelısınız tabı bu klasore erısmek ıcın telefonunuzun hacklı olması gerekır hıc bır rıskı yoktur sılebılırsınız sıldıgınızde uyarı kalmayacaktır

hayatcilingiri

hayatcilingiri

Üye
Ben de nokia e65 telefonumda uyguladım işe yaradı.Tabi ne kadar uzun ömürlü bir çözüm olacak onu zaman gösterecek.

Üst Alt