N95 8GB Yeni versiyon çıktı (30.0.018)

Sponsorlu Bağlantılar

oknna

Üye
beyler kodu nereye yazıyoruz lütfen yardım edin

buraq24

buraq24

Üye
arkadaşlar ben güncellemede türkçe olmadığını bilmiyordum ve güncelledim ingilizce oldu şimdi bu yöntemi yaptım nemessis programıyla tekrar güncelleme yapmak istiyorum ama olmuyor nasıl türkçe yapıcam ben telefonu peki ? (cihaz n95 8gb) yardımlarını bekliyorum

bunu dil yükleme bölümünede yazdım burayada yazdım bilenlerden yardım bekliyorum

web01

Üye
arkadaşlar bende n95 var program yuklemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

buraq24

buraq24

Üye
yok mu yardımcı olan ?

ramazan12345

ramazan12345

Kapalı Hesap
versiyonu v 30.0.015 olanlar hiç güncelleme yapmayın pişman olursunuz...sonraki versiyonlar hack kabul etmiyor.. nokia yazılım mühendisleri binpda grubuna sinirlenmiş olmalı:oke:

yaramahS

yaramahS

Üye
N958gb için yardım [email protected] bilgisi olan eklesin Lütfen Yeni verSiyon we sertifika Sorunum war .

serserim60

Üye
arkadaşlar bende sizin söylediklerinizi yaptım ama yeni versiyon yok diyor versiyonum 20. li nasıl yükselte bilirim başka bir yolu varmı

fuatk10

Üye
arkadaslar 30.0.018 yukledim ama dil turkce olmadi yine ayni.turkce yapmam icin ne yapmaliyim yardim edermisiniz.dil kodu nereye yazilmasi lazim bi tarif ederseniz seviinirim.simdiden tskler...

mb_06

Üye
walla ben daha geçen hafta benm telefon N95 die özenip qidip çin malı ama kayıtlısını alan bi arkadaşa yaptım sadece telefon ingilizce oldu her şeryi tam iyi oldu orjinal qibi şimdi

arda gündüz

Üye
abiler ben tlf 31.0.15 yükledim ama ingilizce oldu nasıl türkce yapabilirim bir fikriniz varmi lütfen yardimcı olun yalniz biraz çabuk olursa sevinirim

suleymanunlu

Üye
0550370 i nereye yazıcaz?

SERSEL

SERSEL

Üye
versiyon atmatın ne değişcekki yüklemeyin ondan sonra 3 ay bekleyin birisi hack olayını çıkarsın diye

belakajmer48

belakajmer48

Üye
arkadaşlar versiyon güncelleştirmesinin setup ını pc ye indirdim fakat telefona yüklerken mevtur versiyonla güncel olan versiyon aynı yazıyor neden acaba şuanki versiyonum 30.0.015

Bendede Aynı Sorun.

topcuesk

Üye
bendeki versiyon v31.2.008 14.4.09

harunn35

Üye
tesekkurler arkadaslar

ghostrider38

ghostrider38

Üye
ya bu kodları falan nereye yazıyoz bende öle bişeyler yok

--------------- Ekleme ---------------

ya kardeş bu kodları falan nereye yazıyoz bende öle kod falan yok

brader sana bişey sorcam bu kodları falan nereye yazıyoz bende öle kod falan yok

ankaalper

ankaalper

Üye
Benin telde 30.0.015 Yüklü Ama Nokia Software Updater Girdiğim zaman güncel diyo:(

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Benin telde 30.0.015 Yüklü Ama <a href="http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/NokiaSoftwareUpdaterSetup_tr.exe">Nokia Software Updater</a> Girdiğim zaman güncel diyo:(

Şu an için n95 8gb da son sürüm 31.0.015 .. fakat güncelleme yapmanızı tavsiye etmem hacklemek için

çok uğraşırsınız

chicoemir

chicoemir

Üye
:bilmem:yha ben programı pcye indirdim ama nasıl güncelleme yapacam bulamıorum ne yapacam program pc de telefona yukluyorum çalışmıo

slm arkadaşım yha nasıl guncellıcem telefonu bır bılgın varmı programı indirdim pcye ama nasıl yapacam bu aşamadan sonra

Üst Alt