N95 8gb yardım arkadaşlar lütfen!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ressam58

ressam58

Üye
    Konu Sahibi
N95 8gb yardım arkadaşlar lütfen!!
Yeni bir n95 8gb aldım.bikaç tema falan yükledim.onra şimdi açıldığında diyoki yığın hafızada güvenilmeyen proğram var uygulama yöneticisine gidin.Antivirüs proğramı buldum taradım hiç virüs yok.Ben şimdi bu uyarıyı nasıl normale çevirecem.Bilen varmı???:vur

pasb

Üye
Arkadaşım yükle sen her açıdan güvenlik uyarısı işte dikkate alme:)

buki09

buki09

Üye
Yeni bir n95 8gb aldım.bikaç tema falan yükledim.onra şimdi açıldığında diyoki yığın hafızada güvenilmeyen proğram var uygulama yöneticisine gidin.Antivirüs proğramı buldum taradım hiç virüs yok.Ben şimdi bu uyarıyı nasıl normale çevirecem.Bilen varmı???:vur

hafıza kartını bilgisayara tak gizli klosörleri göster de ve (özelliklerinden gizli ve salt okunur sekmelerini kaldır) private/10202dce klasörünü sil kartı tele taktığında bi daha hata vermez.eğer usb kablosuyla bağlayacaksan veri aktarma modunu seçmelisin.sonucu yazarsan sevinirim:oke:

ressam58

ressam58

Üye
    Konu Sahibi
Tamam yaptım sorun yok artık.açılırken normale döndü.
peki Buki09 sana bi sorum var ne kadardır N95 8Gb kullanıyorsun?Beni şu kayan kapak kısmı endişelendiriyor.acaba ilerde sorun çıkarır mı* Ne dersin?

pavilion

pavilion

Üye
hafıza kartını bilgisayara tak gizli klosörleri göster de ve (özelliklerinden gizli ve salt okunur sekmelerini kaldır) private/10202dce klasörünü sil kartı tele taktığında bi daha hata vermez.eğer usb kablosuyla bağlayacaksan veri aktarma modunu seçmelisin.sonucu yazarsan sevinirim:oke:

dostum dediklerini yaptım ama telefona bi zararı dokunmaz değil mi?

buki09

buki09

Üye
dostum dediklerini yaptım ama telefona bi zararı dokunmaz değil mi?

olmaz kardeş merak etme . zaten aynı işlemleri ben kendi telimdede uyguluyorum.sorun çıkarsa zaten size tavsiye etmezdim:oke:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin

Bence Format Atmalısın:(

ozi44

Üye
Kardes ben dedıını daha once yapmıstım ama 1 ay kadar oldu gene aynı seyı yapmaya basladı o dosya kendı kendınemı cıkıyo acaba baska bı cozum varmı

mbemurat

mbemurat

Üye
Tamam yaptım sorun yok artık.açılırken normale döndü.
peki Buki09 sana bi sorum var ne kadardır N95 8Gb kullanıyorsun?Beni şu kayan kapak kısmı endişelendiriyor.acaba ilerde sorun çıkarır mı* Ne dersin?

ben n95de kullandım 8gb da,eğer ceplerin dar değilse bi sorun olmaz.bende hiç sorun olmadı...

Glaxx

Üye
1 saatir bulamadım..lutfen biriniz adım adım soyle cok iyi olur.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt