N95 8GB Veri aktarma


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
astamanana

astamanana

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar mrb, tlfum sorundan kurtulmuyor bir türlü :( şimdide mass memory i göremiyorum. kabloyu takıp veri aktarma modunu seçiyorm ama bilgisayarda gözükmüyor, telefon veri aktarma moduna geçmiş sözde ama olmuyor işte. 3-5 bilgisayarda denedim. ne yapmam gerekiyor, format atmaktan bi hal oldu telefon,yeni format attım zaten
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt