N95 8gb ve N82 son firmware hack ve diğer cihazlar

Sponsorlu Bağlantılar

elitehunter

Üye
Valla dunden beri bekliyorum daha gelmedi benim sertifika. 12 saat diyo ama 24 saat gecti aradan. Birdaha nokia alirsam adam degilim.

--------------- Ekleme ---------------

Bana sertificayi gondermedi. Sadece signtools diye bi program gonderdi.
Malesef olmadi. Tek care n96yi satip htc wm6.5 cihazi alip bu sertifika olayina son vermek

cemal1970

Üye
:vurn958gb için çin sitesinden sertifika aldım uygulamaları imzalıyorum ama erişime izin vermiyor yardım

varyou

varyou

Üye
arkadaslar neden n73 ünkü gibi kolay deyil bu telefonun hack lenmesi sinir oluyorum yaw n73 te ınstall server.exe yi at c/sys/bin içine bitti yaw bun da yok sertifika al bilmem ne yuh yani n95 i basından sevmiodum hala sevmiom n73 baba ya bi wiriless olcaktı varya kral olurdu valla haksızmıyım

teco89

Üye
arkadaşlar n95 8gb hack için gerekli programlar neler verilen link ölü biri programları siteye yüklerse iyi olur yada isimlerini yazın belki bulabilirim biri yardım etsin tşk.

balpinar

Üye
lutfen bırı yardım etsın:S:S bu hack olayını sıtede verıler y sürücüsü yontemı ıle yaptım y surucusune installer dosyasını attım ama telefona bısey yukleyemıoyrum dosaya bozuk dıyor defalarca format attım ama olmuyor y surucusunden installer dosyasını nasl sılerım
x-plore ve o tarz hıc programda yuklenmıoyr lutfen yardım:S:S

derbederahmet

Üye
link ölü :(((

Üst Alt