N95 8GB Lütfen yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WreckagE

Üye
    Konu Sahibi
N95 8GB Lütfen yardım
merhaba arkadaşlar n95 8gb kullanıcısı olarak telefonumda bir sorun var ve yardımcı olacağınıza inanıyorum sorunum şu telefonuma hiçbir türlü program yükleyemiyorum karşıma hep dosya bozuk komutu çıkıyor buda canımı sıkıyor sadece jar uzantılı oyun yükleyebiliyorum ayrıca birkaç tane program ve oyunuda silemiyorum kaldırma başarısız diyor soft format atmayı denedim oda olmuyor telefonda hiçbir tepki yok yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

WreckagE

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaş bir müslümanda çıkıp sorunun şundan kaynaklanıyor diyemedimi yazık valla

yagizbogac

yagizbogac

Üye
bende n95 kullanıyorum ama daha önce 6630 kullanıyordum aynısı banada olmuştu o telefonda sen en iyisi bi hard format at 6630 soft format sonrası düzelmişti oda olmadı instlall serveri hackle veya versiyon yükselt çünkü versiyon yükseltme sonrası sistem dosyaları yenileniyor sorunun kesin çözülür diye düşünüyorum

WreckagE

Üye
    Konu Sahibi
fazla oldum biliyorum bu islerdn pek anlamıyorum versiyonu nasıl yukseltirim yukseltme sonunda hafıza kartındaki resimler video sarkılar rehber silinirmi sadece tel hafızasındakilermi silinir

yagizbogac

yagizbogac

Üye
evet versiyon yükseltirken herşey gidiyor telefonu pcye bağlayıp pc suite programı ile yükselt cd de vartelefonun ama bu işlemi sen yapma bence bilen birine yani bir servise götür çünkü herhangi bir hata yaparsan telefonun kullanılmaz hale gelebilir.

WreckagE

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler arkadaşım sağol

Utku

Utku

Üye
gerçekten en iisi servise götürmek

merty24

merty24

Üye
hard format at (sitede ara bulursun nasıl atılcanı) yine olmassa antivirüsle tarattır belki bir virüs girmiştir

WreckagE

Üye
    Konu Sahibi
hepinize sağolun arkadaşlar hard format attım ve oldu uygulama yüklerken sertifika hatası veriyordu hacklemek istedim ama yine aynı olay olmaya başladı hackleyemeden yükleyeceğim hellocar yükleyemedim yine dosya bozuk komutu çıktı ve tekara hard format attım yani artık yükleyecieğim uygulamaların sertifika hatası veriyormu vermiyormu yüklerken öğreneceğim bir türlü istediğim kıvama getiremedim telefonu :(

capucino_63

Üye
ya şu hard formatı nasıl attın arkadaşım kafayı yedim banada yardımcı ol

merty24

merty24

Üye
ya şu hard formatı nasıl attın arkadaşım kafayı yedim banada yardımcı ol

Telefon kapalı iken (*) (3) (yes) ve yukarıdaki kapama açma tuşuna birlikte basarak format işlemini yapabilirsiniz.

capucino_63

Üye
bunu yaptım format oldu galiba ama bazı programlar silinmedi üstelik çalışmadıgı halde acaba oldu mu bu hard formatın soft formattan farkı neki fazla bişe degişmedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt