N95 8GB kullanan arkadaslar burda toplanalım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TranceBabe35

TranceBabe35

Üye
    Konu Sahibi
N95 8GB kullanan arkadaslar burda toplanalım
arkadaslar gps navigasyon nasıl kullanabilirim nokia maps 2 var tam olarak çözemedim bulundugum yeri nasıl görücem araçla biyere giderken navigasyonu nasıl kullanıcam bilgi werirmisiniz konuyu acmışken bi kac soru daha sorucam fm verici icin ayrı bi aparatmı var sadece ve nerden bulabilirim fiyatı ne kadardır ? rock'scroll kullanıyorum cok hassas bişey ya nokmote ye göre daha iyi oldugu kesin ama dosyalara girip cıkarken sorun yasıyorum hassaslık yüzünden:@ arkadaslar yardımlarınızı bekliyorum şimdiden cok teşekkür ederim ve n95 8gb kullanan arkadaslar burda toplanalımm birbirimize yardımcı oluruzz:oke:

• Beğen
Tepkiler: Lord_oF_Dark

TranceBabe35

TranceBabe35

Üye
    Konu Sahibi
negative kardeşim uzun zamandır forumdayım biliyosundur yardıma ihtiyacım oldugunda birtek sen cwp werdin bana gercekten saol kankaa garmin i deniyicem bu gece diger sorularımada cwp werirsen sewinirim

--------------- Ekleme ---------------

arkadaslar popcorn arıyorum ama bu bi sensor uygulamasımı yoksa videomu ?

sowhat

Üye
ya arkadaslar su ekran koruyucunun yan cıkma problemıne bi cozumu olan varmı yahuuu...

TranceBabe35

TranceBabe35

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeş ekran korucular böyle yan cıkıyor

--------------- Ekleme ---------------

arkadaslar n95 8gb uyumlu bilardo yokmu yaa micro pool 2007 yükledim yarım ekran olduu :(

exmurat

exmurat

Üye
arkadaşlar biri bizi (n95 8gb)durdursun :) programlarda tam calışsa süper olcak

batman34

Üye
slm mrb arkadaşlar benim bi sorum olcak zahmet olmassa n95 8gb kullanıcısıyım fakat bi sorunum war gps uyduya bağlanmıyo bağlantı durumu hep 0.0 kb bunu nasıl halledebilirim güncelleme yapsam sorun çözülürmü cwplarınızı bekliyorum..

haltie

haltie

Üye
o manual kardeş haritaya girdiğinde çevrimiçi ol demen lazım

batman34

Üye
zaten çevrimiçi oluyorum durum değişmiyor güncelleme yaparsam düzelme ihtimali warmı?

haltie

haltie

Üye
:hmmm sasırdım olabilir belki yada haritayı kaldır yeniden yükle maxicepte mevcuttur

batman34

Üye
çok saol kardeş

haltie

haltie

Üye
inş olur kardeşim

batman34

Üye
arkadaşlar garmini kurdum forumda yazılan herşeyi eksiksiz uyguladım garmini çalıştırıyorum fakat gps çekmio açık havada vs denedim yine çekmedi bu sorunu nasıl çözebilirim acaba telefonun gps parçasımı arızalı bunun tamiri warmı yardım eden herkese teşekkürler.

batman34

Üye
arkadaşlar *#0000# ve *#06# yapınca versiyon veya seri no gözükmüyo bilen varsa yardım etsin bi zahmet!!! :(

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
arkadaşlar garmini kurdum forumda yazılan herşeyi eksiksiz uyguladım garmini çalıştırıyorum fakat gps çekmio açık havada vs denedim yine çekmedi bu sorunu nasıl çözebilirim acaba telefonun gps parçasımı arızalı bunun tamiri warmı yardım eden herkese teşekkürler.

Garmini açın 3tuşuna birkaç kez basın, kızak açık bir şekilde sabit bir yere bırakın 10-15 dk.bekleyin :oke:

sergen_23

Üye
arkadaşlar ya bu n95 te fm verici olmuyormu ya acele cevapppppppp:(:(:(

ask_71

Üye
arkadaşım seçeneekler -ayarlar- şebeke ordan varşayılan erişim noktasını ne ile giriyosan onu yap düzelmezse cvp at bide çok oluyo kontör olmadan olmuyo

'BURAK ARAS

'BURAK ARAS

Üye
Arkadaşlar n95 8gb için mp3 programı arıyorum...Forumu baştan sona araştırdım ama bulamadım...Varsa bile mutlaka gözümden kaçmıştır...Yardımcı olabilecek var mı?..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...