N95 8GB kullanan arkadaşlar bi bakınn lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TranceBabe35

TranceBabe35

Üye
    Konu Sahibi
N95 8GB kullanan arkadaşlar bi bakınn lütfen
merhaba arkadaslar ben n95 8gb alıcam karar werdim bu modelden kullanan arkadaslar beni ekleyip biraz bilgi werirse cok sewinirim bekliyorum bu arada çin malı kullananlar eklemesin :):) [email protected]

pruva

Üye
ben 20 gündür n95 8 gb kullanıyorum bundan önce n 95 im vardı aralaraında büyük bir fark yok ben 8 gb lık modeli aldıgıma pisman oldum ama güzel bir tel

ercü68

Üye
yaklaşık bir aydır kullanıyorum gayet güzel bir telefon tek eksiği radyosunun kulaklık sesi çok az çıkıyor.

TranceBabe35

TranceBabe35

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar 22 haziranda inş gelicek telefon almanyadan türkçe yapmam gerekicek tabi bi hata yapmak istemiyorum eger n95 8gb teline yazılım yükleyen warsa biliyorsa beni eklesin bilgi wersin şimdiden teşekkürler [email protected]

technonur

technonur

Üye
msn adresini vs vermene hiç gerek yok forumda bununla ilgili birsürü konu var üstelik sabit türkçe yazılımı yoksa namesis ile product code yi değiştiriceksin sonra nokia updater yazılımını çalıştıracaksın bu kadar basit
"korkan göze çöp batar "

TranceBabe35

TranceBabe35

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar bu telin son versiyonu nedir ? ve bana türkçe kodları werirmisiniz şimdiden thanx

mami03

Üye
2 aydır kulanıyorum güzel telefon tavsiye ederim:oke:

schumici

schumici

Üye
bende kesinlikle tavsiye ederim özellikle hafıza yonünden

isaekrem

Üye
güzel telefon

mc.byte

Üye
yerinde olsam n95 in düz versiyonunu kullanırım. n95 te hafıza kartı var bilgilerini daha kolay yedeklersin. ama 8 gb ta kablo filan sorun olur.

bence düzü daha kullanışlı.

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
1 hafta zor dayandım o telefona. Bana göre 1 kuruş etmez. Takozdan farkı yok tırınız, kamyonunuz veya traktörünüz varsa TAKOZ olarak kullanabilirsiniz. Ne pantolon cebine nede gömlek cebine giriyor. Ben sada 6500 Classic'i tavsiye ederim. Ya da Samsung U900.

Brauerei

Brauerei

Üye
Bu telefona takoz denmesı komık gayet kullanıslı bır telefon ben ılk cıktıgında berı kullanıyorum duz n95 den ınt hızı olarak karızma olarak vede hafıza olarak degısıyor benım pantolon cebımmı ne genıs nedense hep sıgıyıor ==)

sowhat

Üye
bazı arkadaslar n95 ten farkı yok demiş.eminmisiniz? 8gb olayı bi kere super bi fark.artı ekran daha buyuk.ses kalitesi bence daha farklı.daha bi suru ozellık.ladnspace olayı programsız oluyo falan fılan.

TranceBabe35

TranceBabe35

Üye
    Konu Sahibi
telefonu aldımm süper bişey yaaa dicek kelimee yokk cebimdede gayet güzel duruyoo arkadas takoz felan demiş güldüm yaa böyle bi cihaz olamaz yaa bu kadar söyliyim alıcak arkadaslarada tawsiye ederimm süperr ötesii..:oke:

AHMET2525

AHMET2525

Üye
onun üstüne yokkkk.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt