N95 8gb eski müziklerimi silemiyorum sistem hatası veriyooo... Yardııımmm

• 16 Nisan 2011
  • 1413 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yaa arkadaşlar telefonuma yeni müzikler atıyorum ve bazılarını da siliyorum. attıktan sonra bilgisayar bağlantısını kesip müzik player a giriyorum vee müzik kütüphanesini güncelliyorum. yeni şarkıları buluyo fakat eski (bilgisayarda sildiğim) şarkıları silmiyor. eski şarkıları açtığım zaman şarkı çalmıyor (haliyle sildiğim için) şarkının isminin başında kırmızı bir ünlem işareti çıkıyor. şarkıyı silmek istediğim zaman da sistem hatası veriyor ve şarkıyı silmiyor. hala anlamış değilim :allalla::allalla::allalla:
    LÜTFEN YARDIM EDİN MÜZİK ÇALARIMDA 1000 İN ÜSTÜNDE ŞARKI GÖRÜNÜYOR YARISI ESKİ ŞARKILARIM HALİYLE ÇOK KASIYOR :ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

Yazan: Enes Mf
  2. telefonu kapatıp hafıza kartını çıkartın ve telefon açıldığında yeniden güncelleme yapin .

Enes Mf bunu beğendi.
  3. Telefonum N95 8gb yani hafıza kartı yok ama aynı mantıkla telefonun mass memory hafızası ile bağlantısını kesip sonra tekrar bağlanıp dediğini bir deneyeyim. Teşekkürler ilgin için....

4. Dalgınlığıma gelmiş:) dediğiniz yöntemde mantıklı.

5. Kardeşim İşe Yaramadı buda Yaf :vur:vur Off yaa ne yapmam gerek yaa off:hmmm:hmmm

6. x-plore ile şarkıları attığın klasöre gir silinmeyenlerin üstüne gel 6 tuşuna bas belki sistem olarak işaretlenmiştir yada salt okunur olarak, değilse bile x-plore kullanarak silmeyi dene, silinir büyük ihtimal o zaman müziğe gir yenile yap.

Enes Mf bunu beğendi.
  7. İlgilendiğin için sağol ama şarkılar normalde yok zaten sadece müzik çalarda var olarak görünüyo.

8. x-plore ile müzik database dosyasını aradım bulamadım benimde başıma gelmişti format ile çözmüştüm sanırım, olmadı aynı şarkıları tekrar eski yerlerine at, müzik çaları yenile şarkıları bulsun müzik çalardan şarkıları sil belki işe yarar.

Enes Mf bunu beğendi.
  9. kardeş dediğin iş mantıklı ama uğraştırır biraz. en son çare sanırım format :ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

10. off telefonu formatladım gine olmadı yaa... :vur:vur:vur:vur

11. Kardeşim denicem inşallah işe yarar. sağol ilgilendiğin için

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 16:52