N95 8gb eski müziklerimi silemiyorum sistem hatası veriyooo... Yardııımmm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
roethlisberger

roethlisberger

Üye
    Konu Sahibi
N95 8gb eski müziklerimi silemiyorum sistem hatası veriyooo... Yardııımmm
Yaa arkadaşlar telefonuma yeni müzikler atıyorum ve bazılarını da siliyorum. attıktan sonra bilgisayar bağlantısını kesip müzik player a giriyorum vee müzik kütüphanesini güncelliyorum. yeni şarkıları buluyo fakat eski (bilgisayarda sildiğim) şarkıları silmiyor. eski şarkıları açtığım zaman şarkı çalmıyor (haliyle sildiğim için) şarkının isminin başında kırmızı bir ünlem işareti çıkıyor. şarkıyı silmek istediğim zaman da sistem hatası veriyor ve şarkıyı silmiyor. hala anlamış değilim :allalla::allalla::allalla:
LÜTFEN YARDIM EDİN MÜZİK ÇALARIMDA 1000 İN ÜSTÜNDE ŞARKI GÖRÜNÜYOR YARISI ESKİ ŞARKILARIM HALİYLE ÇOK KASIYOR :ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
telefonu kapatıp hafıza kartını çıkartın ve telefon açıldığında yeniden güncelleme yapin .

• Beğen
Tepkiler: roethlisberger
roethlisberger

roethlisberger

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum N95 8gb yani hafıza kartı yok ama aynı mantıkla telefonun mass memory hafızası ile bağlantısını kesip sonra tekrar bağlanıp dediğini bir deneyeyim. Teşekkürler ilgin için....

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Telefonum N95 8gb yani hafıza kartı yok ama aynı mantıkla telefonun mass memory hafızası ile bağlantısını kesip sonra tekrar bağlanıp dediğini bir deneyeyim. Teşekkürler ilgin için....

Dalgınlığıma gelmiş:) dediğiniz yöntemde mantıklı.

roethlisberger

roethlisberger

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim İşe Yaramadı buda Yaf :vur:vur Off yaa ne yapmam gerek yaa off:hmmm:hmmm

_ardaa

_ardaa

Üye
x-plore ile şarkıları attığın klasöre gir silinmeyenlerin üstüne gel 6 tuşuna bas belki sistem olarak işaretlenmiştir yada salt okunur olarak, değilse bile x-plore kullanarak silmeyi dene, silinir büyük ihtimal o zaman müziğe gir yenile yap.

• Beğen
roethlisberger

roethlisberger

Üye
    Konu Sahibi
İlgilendiğin için sağol ama şarkılar normalde yok zaten sadece müzik çalarda var olarak görünüyo.

_ardaa

_ardaa

Üye
x-plore ile müzik database dosyasını aradım bulamadım benimde başıma gelmişti format ile çözmüştüm sanırım, olmadı aynı şarkıları tekrar eski yerlerine at, müzik çaları yenile şarkıları bulsun müzik çalardan şarkıları sil belki işe yarar.

• Beğen
roethlisberger

roethlisberger

Üye
    Konu Sahibi
kardeş dediğin iş mantıklı ama uğraştırır biraz. en son çare sanırım format :ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

roethlisberger

roethlisberger

Üye
    Konu Sahibi
off telefonu formatladım gine olmadı yaa... :vur:vur:vur:vur

roethlisberger

roethlisberger

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim denicem inşallah işe yarar. sağol ilgilendiğin için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt