N900 TV Player + Yeni Versiyon (Türkçe) Önizlemeli

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
N900 TV Player + Yeni Versiyon (Türkçe) Önizlemeli
N900 TV Player Türkçe

Programı kendim yazmadım Adobe Dreamweaver ile biraz uğraşıp editledim ve sizlerle paylaşmak istedim...

Özellikler:
*Çok fazla özellik yok nete bağlı olun yeter...:oke:
*Programın iconunu değiştirip anna-icon ekledim...:oke:
*İçerisindeki tüm tv kanallarını silip Türkiye'deki TV kanallarını ekledim...:oke:

Kurulum:

Programın çalışabilmesi için Qt Web Runtime yüklü olmalıdır, bunun için;

root

apt-get install qtwrt

komutu ile yükleyin. Ardından şuradan programı indirip kurun:

Yeni (Güncel) Versiyon

NOT: Tüm TV kanalları çalışıyor mu bilmiyorum... Forumlardaki streaming linkleri ekledim... Güle güle kullanın... Paylaşım konusunda serbestsiniz... Selametle...:oke:

• Beğen
Tepkiler: saruman_me, mert_1047, enolaguy ve 3 diğerleri

abdülhey25

abdülhey25

Üye
çok teşekkürler güzel bi çalışma hemen deniyorum

sabir25k

Üye
kardeş .wgt açmıyo nasıl yüklencek

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
kardeş .wgt açmıyo nasıl yüklencek

Yukarıda kurulum kısmında yazmıştım kardeş;

Programın çalışabilmesi için Qt Web Runtime yüklü olmalıdır, bunun için x-terminal'de;

root

apt-get install qtwrt

komutunu vermeniz yeterli... Selametle...:oke:

serdarrrr

Üye
yükledim fakat kanalları izle dendiğinde hareket yok.izle butonu aktif değilmiş gibi

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Sorun olmaması lazım çünkü bende sorunsuz oynatıyor... Yüklü değilse extra decoders ve ogg diye deporlarda arattırıp yükleyin ve deneyin olması lazım... :hmmm

serdarrrr

Üye
ikisi de yüklü

kaan dean

kaan dean

Üye
Tesekkurler kardrsim

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2 Beta-4

drangela61

drangela61

Üye
hocam çok güzel olmuş hepsi bir programın içinde :)
çalışmasında sıkıntı yok sadece internetin hızlı olması gerekiyor bir kaç kanal da çalışmıyor sunucuya bağlantı yok diyor..
saygılar

enolaguy

Üye
Bende qt web runtime hatali kuruldu nedense, apt-get upgrade yapinca birkac paket hata veriyor

---------- Eklendi @ 16:01:47 ---------- Yazıldı @ 15:38:42 ----------

Sorun olmaması lazım çünkü bende sorunsuz oynatıyor... Yüklü değilse extra decoders ve ogg diye deporlarda arattırıp yükleyin ve deneyin olması lazım... :hmmm

Depoda system bölümünde

Web runtime

Olarak mevcut, yalniz standart app manager ile yüklenmeyince sorun çıkıyor, ben faster app manager ile yüklüyordum olmuyordu

enolaguy

Üye
httplib2 paketi web runtime i yüklediğimde sorun çıkarıyordu sonunda çözdüm

Kernel 50 yi beğenmediğim için orijinal kernele dönmüştüm ve bazı programlar orijinal kernel ile çalışmıyor olduğu için httplib2 hatası aliyor olduğumu anladım yalniz bu hataya rağmen

TV programı gayet başarılı çalişıyor, gereksiz hicbir duğme ve ıvır zıvırın olmaması hoşuma giden ayrı bir özelliği oldu teşekkürler Osman

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
httplib2 paketi web runtime i yüklediğimde sorun çıkarıyordu sonunda çözdüm

Kernel 50 yi beğenmediğim için orijinal kernele dönmüştüm ve bazı programlar orijinal kernel ile çalışmıyor olduğu için httplib2 hatası aliyor olduğumu anladım yalniz bu hataya rağmen

TV programı gayet başarılı çalişıyor, gereksiz hicbir duğme ve ıvır zıvırın olmaması hoşuma giden ayrı bir özelliği oldu teşekkürler Osman

Ben teşekkür ederim kardeşim...:oke:

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Çok yakında (1-2 gün) güncel ve güzel arayüzü olan yeni versiyon burada olacak... :oke:

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Yeni versiyon eklendi... Yakında elimdeki tüm tv kanallarını logolarıyla beraber ekleyeceğim İnşallah...:oke:

urfabirecik

Üye
Yeni versiyon eklendi... Yakında elimdeki tüm tv kanallarını logolarıyla beraber ekleyeceğim İnşallah...:oke:

Osman bey yeni gordum. Eline saglik. Eski versiyon calisti. Yeni versiyon: Unable to install dyor.

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah kardeşim... :oke: Yeni versiyonu eski versiyon üzerine yazmıştım... Eskisini kaldırıp yenisini yüklemeye çalış istersen... Ama şunu söyleyeyim yeni versiyon grafiksel olarak güzel, eski versiyondaki kanalları aktaramadım daha... Yakında hallederim İnşallah...:oke:

elnora

Üye
osman arkadaşım ben yeni versiyonu yüklemeye çalışınca,kurmuyor başarısız diyor.eski versiyonu sildim,Qt Web Runtime'de yüklü ama yinede olmuyor.artıkları temizlemek için xtermden clean,autoremove,purge vs komutlarıda denedim.kurmak için tekrar denedim sonuç aynı.fikrin varmı acaba?

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Hata nedir tam olarak?:hmmm

elnora

Üye
özet olarak "uygulama kurulamıyor" hatası veriyor.eski tv player dosyalarının yerlerini nerede belki ordanda silmem gerekir ama yerini bulamadım.

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
özet olarak "uygulama kurulamıyor" hatası veriyor.eski tv player dosyalarının yerlerini nerede belki ordanda silmem gerekir ama yerini bulamadım.

Dün telefonuma format atmıştım... Bugün ben de yüklemeye çalıştığımda aynı hatayı alıyorum... Sebep bilinmiyor ama "qtwrt" ile alakalı olabilir diye düşünüyorum...:hmmm Çünkü sorunsuzdu... Yine bakayım hemen çözer çözmez bilgi veririm...:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt