N900 mms gönderme (fmms )

Sponsorlu Bağlantılar

ademure

Üye
flash nasıl atılıyor ? nasıl fabrika ayarlarına dönebilirim

--------------- Ekleme ---------------

Biraz daha detayı anlatabilirmisiniz ben hala fmms kuramadım

Fmms programını kuramıyorum. bu konuda formdaki yorumları okudum ama daha detaylı bir şekilde bana bilgi verebilirmisniz. her şeyi denedim olmadı

abak3

Üye
Arkadaşlar bu program gayet kullanışlı ve iyi çalışıyor (en azından bende) ve anlatılanlar gayet açık ve net. Ama bir tavsiyem var, bunu kullanacaksanız önce " fapn " adındaki programı indirin, bu programla Turkcell Internet gibi paket veri kullanan farklı isimlerde birçok bağlantı ekleyebiliyorsunuz. Eğer buradaki ayarları turkcell internet'e yaparsanız paket veri ile internete giremezsiniz. Fapn ile MMS adında bi erişim noktası oluşturun, ayarları ona yapın. MMS göndereceğiniz veya aldığınız zaman da internete bağlanır gibi ona bağlanır halledersiniz.

SuperGaZii

Üye
youtube da bir video var herseyi anlatiyor o yontemi takip ederek cozume ulasabilirsiniz diye dusunuyorum. MMS on your n900 yaziyor 10kusur dakikalik birsey olmasi gerekiyordu

WebShareX

WebShareX

Üye
bu fmms programı ve benzerı seyler durmadan cıhaza kendılıgınden gelmekde zaten dıledıklerımı kuruyorum ama benım sorunum da arabıstandayım ve yapılandırma ayarlarını yapamadım

Hangi hattı kullanıyorsun?
Mobily ? STC ? Zain ?

thuglifeoguz

thuglifeoguz

Üye
bende yükledim fmms flash attım calıssın die yükledim simdi ama yollayamıorum ayarlarda mms ayarları otomatik gelmiş ve internet baglantılarındada mms var yollarken mmsi seciorum internet baglantılarından yollayamıorum a

sanal alem

sanal alem

Üye
bende yükledim fmms flash attım calıssın die yükledim simdi ama yollayamıorum ayarlarda mms ayarları otomatik gelmiş ve internet baglantılarındada mms var yollarken mmsi seciorum internet baglantılarından yollayamıorum a

aynı durum bende de var ayarlar yazan yerı acıyorum vodafone nın mms ayarları var kaydet diyorum bakıyorum ayarlar yazıyor yine orada vodafone mms yazmazsa gönderemiyoruz anlaşılan. çünkü çok uğraştım :off: olmuyor..

niksarli1979

niksarli1979

Üye
Bende yüklü programda çıkan seçenekler farklı mesela telefon numarası girecek yer yok,boyutlandır ve network mode diye bişey var.Bide yeni mms seçeneğine tıklayınca herhangi bişey olmuyo yani resim felan seçecek yere geçemiyorum.Profesörlerden yardımcı olacak yokmu...?

faruktml

faruktml

Üye
N900 de MMS alınamıyor mu ?

niksarli1979

niksarli1979

Üye
Sorunsuz kullanan arkadaşlar hangi versiyon yüklüdür acaba...

niksarli1979

niksarli1979

Üye
Yokmu beyler bi yardim eden...?

Otektik

Üye
arkadaşlar Avea kullanıcısı olup fmms kullanabilen arkadaş varsa yardımcı olabilir mi? her şeyi yaptım bana mısın demedim bir türlü gönderemiyorum.

bir de mms göndermek için Avea mms paketine üye olmak gerekiyor mu yoksa o olmadan da gönderebiliyor muyuz?

Eastblood Red

Üye
aynı durum bendede oluyo son sürümü yükledim fmms 1.3.3 ama new mms diyorum hiçbirşey olmuyor.çözüm bulabildiniz mi acaba?:hmmm

murattiy

murattiy

Üye
    Konu Sahibi
fmms programı ayarlarımda avea/vadofone/TURKCEL İ YAPILANDIRILMIŞ gördüyseniz fmms göndermeden yada almadan önce operatörünüzün mms bağlantısını açmanız gerekli maalesef (internet ayarlarında mms olarak turkcel de çıkıyor diğer opt bilmiyorum )

Eastblood Red

Üye
galiba fmms in yeni sürümlerinde sorun var,ben tcell kullanıyorum mms i kurunca bağlantı ayarı otomatik geliyor hatta erişim noktası mms i seçiyorum ama new mms seçeneği işlemiyor farklı bir ekran çıkıyor bende resimlerdeki gibi deil yani. artık doğubanka götürürüm halletsinler,ne yaptıysam olmadı

keops_crush

Üye
aynı problemi bende yaşıyorum !!! fmms programını kurdum ve açtığımda fmms yazısına tıkladığınızda türkçe bir menu açılarak ; ayarlar , ve hakkında diye üç opsiyonlu bir ekran açılıyor burdan ayarlara girdiğinizde ise burdaki resimlere benzemeyen ekranlarla karşılaşıyorum turkcell internet kısmının otomatik olarak tanımladığındı kısım yok yani ... daha sonra diğer ayarları yapıp yeniden fmms programından new mms dediğimizde ise hiç bir tepki veremiyor program acaba yeni sürümünden mi kaynaklanıyor bu sorun !!!

Üst Alt