N900 Kilit Kodunu Unuttum

Sponsorlu Bağlantılar

x-SoN_NeFeS-x

Üye
    Konu Sahibi
N900 Kilit Kodunu Unuttum
Slm,
arkadaslar kilit kodunu unuttum nasil bulacagim bilen birisi yardim etsin lütfen cildiracagim
Flash Attim Fayda Etmadi Bilginize

senelhakan

Üye
12345 denedinmi?

Tknloji hastasi

Üye
bendede daha bir aylik Nokia N900 var satılıktır .
isteyen mesaj birakabılır .
[email protected]

x-SoN_NeFeS-x

Üye
    Konu Sahibi
12345 degil degismistim arkadasim yokmu bunun bir caresi???

EmqarE

Üye
Sorununu çözdün mü bilmiyorum ama youtube'da bulduğum bir video ile ben bu sorunu hallettim.

MeeGoTürkiye'de paylaştım umarım seninde işine yarar.Video sonunda örnek şifre hemen çözülüyor benimki ilkinde çözülmedi fakat tekrar denedim çözüldü.

İyi şanslar :)

x-SoN_NeFeS-x

Üye
    Konu Sahibi
sorunu cözdüm ilgin icin tesekkürler iki gün ugrastim ve sifreyi hatirladim tekrar

serserim1905

serserim1905

Üye
ya kardeş ben bu n900 güvenlik kodunu kıramadım videodakileri eksiksiz yapmama ragmen olmadı bi yardımcı olurmusun x term den kod girip çıkan n900pass kodum bu Hm1zuXtBDqI4O bi zahmet birde sen denermisin lütfen

daksy

Üye
kardesım yazdıgın notun bi yerinde hata var ii bak yaz bana pm at yardımcı olmaya calısayım olurmu.

denizci535

denizci535

Üye
bende cozemedim kilit kodunu bir turlu bulamadim....

daksy

Üye
denizci535 ve serserim1905 arkadaşlar n900 e ilk once depolarda rootsh adlı proyu kurun daha sonra xterminale girerek 'sudo gainroot' yazın ardından tekrar terminale ' echo root.$(grep -A 13 lock_code /dev/mtd1|tail -1): ' yazın (garip işaretleri $,| gibi bunları ayarlar kısmından metin girişinden sanal kalvye kullan ı işaretliyerek yapacksınız) cıkan bi kod olacak o kodu bana gonderin ben size yardımcı olmaktan memuniyet duyarın saygılar..

denizci535

denizci535

Üye
dasky kod bu ....... root.U5OptwUJXYiec ...... birde posta kutun dolu ozel mesaj yollayamiyoruz su posta kutunuda bosalt sana zahmet.......cevap bekliyorum......

----------Eklendi @ 12:44:08 ---------- Yazıldı @ 11:10:06 ----------

denizci535 ve serserim1905 arkadaşlar n900 e ilk once depolarda rootsh adlı proyu kurun daha sonra xterminale girerek 'sudo gainroot' yazın ardından tekrar terminale ' echo root.$(grep -A 13 lock_code /dev/mtd1|tail -1): ' yazın (garip işaretleri $,| gibi bunları ayarlar kısmından metin girişinden sanal kalvye kullan ı işaretliyerek yapacksınız) cıkan bi kod olacak o kodu bana gonderin ben size yardımcı olmaktan memuniyet duyarın saygılar..

/home/user # echo root.$(grep -A 13 lock_code /dev/mtd1|tail -1)
root.U5OptwUJXYiec
kodu verdi....

daksy

Üye
denizci535 kardeşim öncelikle uzun zmandır ulke dışı oldugum için mesaj kutusunu boşver maxicep ailemden uzak kalmıştım sukur kavusturana :d şifren 8253766 olması lazım
burayada yazdım san pm de attım insaallah işin gorulur yalnız sonucu bana bildirirsen cok sevinirim saygılar...

denizci535

denizci535

Üye
kardes coooooo9oooooooooooooookkkkk sagol sifre oldu verdigin icin coooooooookkkk tesekkur ederimmm...

bir de sifreyle ilgili bir konu ac nasil yapilir sen anlat kardes........

daksy

Üye
bununla ilgili bi konu acacam zaten olduguna sevindim saygılar...:d

denizci535

denizci535

Üye
bekliyoruz...

Overmedia

Üye
root.fx9.k0vtoBRq6 bende aynı dertten muzdaripim dediklerini yaptım sifreyi nasıl bulabilirim

tiamo_5318

Üye
root.toPLtobI/J286: bende aynı dertten

- - - Eklendi - - -

denizci535 kardeşim öncelikle uzun zmandır ulke dışı oldugum için mesaj kutusunu boşver maxicep ailemden uzak kalmıştım sukur kavusturana :d şifren 8253766 olması lazım
burayada yazdım san pm de attım insaallah işin gorulur yalnız sonucu bana bildirirsen cok sevinirim saygılar...

root.toPLtobI/J286: bende aynı dertten

kewell67

Üye
slm arkadaslar bende 701 var kilit kodunu unuttum yardımcı olabilirmisiniz yardımcı olacak arkadaş 05076116205 numarama çağrı atsın şimdiden teşekkürler

satansdevilish

Üye
merhaba banada yardımcı olursanız çok sevinirim :) root: zNu60ER21wkbo olarak çıktı ama bir türlü şifreyi yazılımdan alamadım hata veriyor

Üst Alt