N90 Lock sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BuqraFeb

Üye
    Konu Sahibi
N90 Lock sorunu
sim kartı takıorum...acıyorum tlfnu beklio sonra ustteki ekranda kilidi acmak istediginize eminmisiniz diyo...eet diorum öle kalıo birileri yardım edebilirmi...Hazırkart kullanıorum ve daha önce hic bi tlfnda simkarttan yana sorunum olmadı

emreakcali

emreakcali

Üye
tlf garantilimi yoksa yurt disimi onuda bir yazarsan daha iyi yardimci olacaktir arkadaslar sana eger simlock varsa kesinlikle kirilmiyor bendede bitane 6630 var kirdiramadim öyle duruyo tlf

BuqraFeb

Üye
    Konu Sahibi
walla yurt dısı galiba abim bildigi tlfncudan getirtti biraz daha ucuz fln olsun diye ama sorun oldu işte lock sorunu bi türlü acılmıo...

emreakcali

emreakcali

Üye
onu sanmiyorum kirsinlar sen onu geri aldigin yere ver kirdira biliyorsa kirdirsin ama imkansiz saniyorum
en azindan simdilik öyle

metintekin

Üye
geçmiş olsun.sen bi an önce o teli elinden çıkar.sim-lock unu kırdıramazsın daha.

BuqraFeb

Üye
    Konu Sahibi
offf walla cok uzuldum yaw yarın abimle artık sordutturucam hep aynı hatayı verio
Kilidi acmak istediginize eminmisiniz dio evet diorum ölecene kalıo...acaba baska simkartla acılırmı bi denemek lazım...eger acılmazsa yazık olucak =(

BuqraFeb

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar belki sizede yararı dokunur sorunu cozduk...Biraz once telefoncudan donduk abimle adam actı tlfnu cok sasırdım...hatta yanımızda direk actı pini girmek icin kapagı acın yazdı...o arada bi işlem uyguladımı bilmiorum ama bi şekilde actı tlfnu...eger sorunu olan arkadaslar varsa gebzede bu tlfncu işlerine yararsa adres verebilirim.... ( Sırf bunu halletmek icin okula gitmedim ) :D ilgilendiginiz için tesekkurler

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Telefon hayırlı olsun Buğra.

_GiTaRisT_

Üye
sevindim senin açından..

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Dostum n90 için daha çok erken ya bu kadar para nasıl verdin.yada ucuza mı aldın?

metintekin

Üye
hayırlı olsun kardeş.Adama sorsana bi (telefoncuya) bütün sim lock ları kırabiliyomu???

Gokhan43

Gokhan43

Üye
En önemlisi 6630-6680/81'lerin Sim Lock'ları.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
handi ara aldınızda hangı ara problem cıkardı ha maşşallah :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...