N9 yeni aldim , oneri ve yardimlariniz!...

Sponsorlu Bağlantılar

devel-su

Üye
Klavyeyi tutup aşağıya çekerseniz kapanır. Büyüteç çıksa bile elinizi çektiğinizde yapıştır düğmesinin ortaya çıkması gerek?

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
Klavyeyi tutup aşağıya çekerseniz kapanır. Büyüteç çıksa bile elinizi çektiğinizde yapıştır düğmesinin ortaya çıkması gerek?
hmm denerim öyle, klavyeyi yana cekip swype klavyeyi devereye sokmaısını öğrendim en azından o d bi gelişme...

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
opera da klavyeyi nasil degistirebilirim, opera klavyesi kullanmak istemiyorum, operanin kendi ayarlarinda goremedim...

S_ERKAN36

S_ERKAN36

Üye
valla nediyeyim hayırlı olsun bende hoşuma gıttı aldım ama iki hafta anca kullana bıldım neden mı hıc program yok özellık yok sattım iphone 4s aldım rahatım ne dıyeyım

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
saolasin, valla param olsun bi tane daha alirim o derece yani:) uygulama fazla olmayabilir ama belli basli ihtiyac duyulan temel programlar var zaten onlar yetiyor pek oyun oynayan biri de deilim, rehber ve sosyal medya senkronizasyonuna hayran kaldim diyebilirim, tus olmamasi da ayri bi farklilik, dunyada n9 kadar rahat kullanilabilen bir telefon oldugunu dusunmuyorum...

• Beğen
Tepkiler: pRime.

devel-su

Üye
Maalesef şu an için operada yerli klavye mevcut değil, ilk güncellemeyle gelmesini bekliyoruz...

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
gerçi kendi browseri operadan daha iyi ama yinede operadan vazgeçilmez:) arkdaslar kullandıkça sorularim oluyo bu konu sürekli güncel kalsa iyi olur çünkü yeni telefon alan olur yada almayı düşününler olabilir konuda yazılanlar yardımcı olabilir o kişilere, N9 da ön kamera var ama ben 3g görüşme yapamadım bi türlü, bi arkdaş ekstra bi program mi lazım demişti, nasıl yapacam 3g görüşmeyi

pRime.

pRime.

Üye
gerçi kendi browseri operadan daha iyi ama yinede operadan vazgeçilmez:) arkdaslar kullandıkça sorularim oluyo bu konu sürekli güncel kalsa iyi olur çünkü yeni telefon alan olur yada almayı düşününler olabilir konuda yazılanlar yardımcı olabilir o kişilere, N9 da ön kamera var ama ben 3g görüşme yapamadım bi türlü, bi arkdaş ekstra bi program mi lazım demişti, nasıl yapacam 3g görüşmeyi

3g gorusme yapilamiyor malesef. Goruntulu gorusmeyo bir tek gtalk uygulamasi ile wifi uzerinden yapilabiliyor.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
peki 3g gorusme gelecekmi yeni guncellemelerle boyle bi haber varmi su an...

pRime.

pRime.

Üye
peki 3g gorusme gelecekmi yeni guncellemelerle boyle bi haber varmi su an...

pr 1.3 güncellemesi gelecek ancak 3g konusunda pek bir bilgi yok ve gelmezse bile ileride cihaza bu özelliği kazandırabilir geliştiriciler.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
yeni farkettim bunu da; bluetooth la dosya transferi yokmu N9 da, program mi lazim bunun icin de?..

devel-su

Üye
Hayır tam tersine N9 çok güzel bir paylaşım menüsüne sahip. Bu kadar kolay soruları buraya yazmak yerinde kendiniz araştırırsanız cevabı o an bulursunuz.:oke:

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
ben gerçekten bluetooth la dosya gönderemedim henüz, eğer biliyorsan o kadar cümle kurdun bi de nasıl bluetoothla dosya gönderilir onu da tarif etsen iyi olurdu...

pRime.

pRime.

Üye
ben gerçekten bluetooth la dosya gönderemedim henüz, eğer biliyorsan o kadar cümle kurdun bi de nasıl bluetoothla dosya gönderilir onu da tarif etsen iyi olurdu...

resimleri ve videoları paylaş seçeneği üzerinden gönderebiliyorsunuz. müzik göndermek içinse filebox gibi bir dosya yöneticisinden müzik klasörünü bulup, göndermek istediğiniz dosyaya basılı tutup, paylaş seçeneğini seçerek gönderebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Knight43
meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler deneyecem :)