N9 rehber stabil çalışmama sorunu.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sanaltayfa

sanaltayfa

Üye
    Konu Sahibi
N9 rehber stabil çalışmama sorunu.
N9 rehber stabil Çalışmıyor, neden olabilir?

ferit.61

ferit.61

Üye
Merhaba arkadaslar, ayni sorun bende de var bildim bileli. Arkadasin kastettigi su ise eger. Rehbere girdigimde kisi uzerine tiklayinca saga dogru kayarak aciliyor. O acilmada tekliyor, ufaktan takilarak aciyor. Baska bir sikinti yok. Flash beceremem ama formattan sonra da degismemisti..

sanaltayfa

sanaltayfa

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaslar, ayni sorun bende de var bildim bileli. Arkadasin kastettigi su ise eger. Rehbere girdigimde kisi uzerine tiklayinca saga dogru kayarak aciliyor. O acilmada tekliyor, ufaktan takilarak aciyor. Baska bir sikinti yok. Flash beceremem ama formattan sonra da degismemisti..

Ferit'le tıpatıp aynı sorunu yaşıyoruz. Cihazı sıfırlama ve temizleme fayda etmedi. İlginç bir tespitim var. Galeriyi tamamen boşaltınca stabil ama galeride resim falan oldu mu sorun tekrar oluyor.

pRime.

pRime.

Üye
o bir stabilite sorunu değil. optimize etmemişler o kısmı bazı efektlerde sorun yaratabiliyor bu da.

pRime.

pRime.

Üye
Çözümü olabilir mi?
malesef yazılımın geliştiricisi olmadığınız sürece hayır olamaz. yazılım güncellemesi ile düzeltilebilecek bir şey ama bilindiği üzere bu da son buldu.
bunda büyütülecek bir şey yok ama bence. dikkat bile etmiyorum kullanırken.

- - - Eklendi - - -

şimdi tekrar baktım da bu tekleme olayı o kadar da belli olmuyor. sonda nedense harf sütununa takılıyor ama ufak bir şey.

ferit.61

ferit.61

Üye
Cevap icin tesekkurler Prime. Dedigin gibi cok sorun olacak birsey degil. Destekde yok gibi artik. Elimizdekilerle yetinmeye calisacagiz. N9 her turlu guzel cihaz. Herseyi ile kabul ettik :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Cevap icin tesekkurler Prime. Dedigin gibi cok sorun olacak birsey degil. Destekde yok gibi artik. Elimizdekilerle yetinmeye calisacagiz. N9 her turlu guzel cihaz. Herseyi ile kabul ettik :)

:evet:

pRime.

pRime.

Üye

bu takılma yaşanan yerlerin olup olmaması tamamen optimizasyona bağlı bir şey. üç güncelleme ile yine de iyi iş çıkardılar bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt