N9 piyasası

Sponsorlu Bağlantılar

GoldenShoTR

GoldenShoTR

Üye
    Konu Sahibi
N9 piyasası
Arkadaşlar elimde Siyah Renk 16GB 6 aylık bir cihaz var. Faturası yok. Aksesuarları tam ve garantisi devam ediyor. Telefonda çizik yok. Tertemiz kullanıldı.

Sizce kaç lira fiyat biçmem lazım? Telefonumu satacağım da. Symbian özlemi çook ağrı bastı :) 808'le yolumuza devam edeceğiz gibi.

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Hocam şuan hepsiburada sitesinde 800 tl civarında sıfırı var. benim tahminim 500 tl olur. Neden derseniz sıfır n8 650 tl dolaylarında sıfır kutusunda bulunuyor. Benim düşüncem bu ama elden satabilirseniz tabi daha iyi bir fiyata satabilirsiniz.Kolay gelsin.

MertcaN9

MertcaN9

Üye
Hocam şuan hepsiburada sitesinde 800 tl civarında sıfırı var. benim tahminim 500 tl olur. Neden derseniz sıfır n8 650 tl dolaylarında sıfır kutusunda bulunuyor. Benim düşüncem bu ama elden satabilirseniz tabi daha iyi bir fiyata satabilirsiniz.Kolay gelsin.

500 çok abartılı oldu ama 700 dolalarında gider kullanımına göre

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye

500 çok abartılı oldu ama 700 dolalarında gider kullanımına göre

Mert hocam haklısında 700 tl vereceğime 100 tl daha ekler sıfırını alırım yani. Ama yinede satacak olan kişinin ticari zekasına bakar satış işlerine yatkınsa güzel fiyata satar tabi.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
ben ikinci elini 1000 tl ye aldım geçen sene, şimdi sıfırı 800 tl. Özellikle mavisini istiyordum nasip olmadı bir türlü siyahını aldım. Ama verdiğim paraya da üzülmüyorum param olsa şimdi 64 GB Mavi alırdım :)

GoldenShoTR

GoldenShoTR

Üye
    Konu Sahibi
Kılcal çiziği dahi yok. Çok temiz telefon. Kutusu falan olsa yazılımı tekrar yükleyip sıfır diye yuttururum o derece :D Neyse, 650 liraya alıcısını buldu. 2 gün sonra da 808 geliyor. N9 serüvenim kısa sürdü ama en kısa zamanda 808'in yanına bi kardeş N9 almayı planlıyorum. Satarken içim sızlamadı desem yalan olur.

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Kılcal çiziği dahi yok. Çok temiz telefon. Kutusu falan olsa yazılımı tekrar yükleyip sıfır diye yuttururum o derece :D Neyse, 650 liraya alıcısını buldu. 2 gün sonra da 808 geliyor. N9 serüvenim kısa sürdü ama en kısa zamanda 808'in yanına bi kardeş N9 almayı planlıyorum. Satarken içim sızlamadı desem yalan olur.

Hayırlı olsun kardeşim. Bu telefonu bu hale getiren "insana benzeyen mahlukat = elop" utansın ne diyelim...

leonardo08

leonardo08

Üye
ben ikinci elini 1000 tl ye aldım geçen sene, şimdi sıfırı 800 tl. Özellikle mavisini istiyordum nasip olmadı bir türlü siyahını aldım. Ama verdiğim paraya da üzülmüyorum param olsa şimdi 64 GB Mavi alırdım :)

64 gb n9 bir tek siyah ve beyaz olarak bulunmakta

meg1ddo

meg1ddo

Üye
mavisini 1 GB bile olsa bile alirdim :)

Numan3469

Üye
bende siyah 32 gb olanı var. Ama yurt dışından geldiği için daha açtıramadık. Bu şekilde satılırmı ? Satılırsa fiyatı ne olur bilgisl olan varmı

Seglopsi

Seglopsi

Üye
32 gb modeli ilk defa duyuyorum. 16 veya 64 gb olmasin?

meg1ddo

meg1ddo

Üye
N9 32GB modeli yok ki :hmmm

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Aynen sakın o çakma telefon olmasın. Nokia 32 Gb N9 üretmedi. 16 ve 64 Gb lık olanları var sadece.

yadigar27

Üye
daha yeni beyaz pırıl pırl 64 gb modelini 550den saydık.. bi tane 300e kayıtsız die siyah almıştım önce. oda çalıntı çıktı. götürdüm savcılığa teslim ettim.. tabi parasını ödememiştim. tipi iiyi telefonun. kullanım olarak daa memnundum. yalnız uygulama eksik.

Knight43

Knight43

Üye
arkadaşlar bende arıyorum n9 satacak olan varsa konuşalım.64 gb siyah olsa süper olur

Seglopsi

Seglopsi

Üye
64 gb siyah yurtdisi'dir. 64 gb ariyorsaniz yurtici olan beyaz modele yonelmenizi oneririm.

Numan3469

Üye
abi çakma değil orjinal.. 32gb yurt dışı.

- - - Eklendi - - -

çakma nasıl olur ki.. Made in finland yazıyor...

pRime.

pRime.

Üye
arkadaşım 32gb n9 yok. Hala var diyorsan hafıza kısmından koy bir ekran görüntüsü.

Numan3469

Üye
burdan nasıl resim yollanır bilmiyorum .. Tlf numaranı yaz hafıza bölümünü çekip yollayayım.

- - - Eklendi - - -

Burdan resim nasıl yükleniyor

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
burdan nasıl resim yollanır bilmiyorum .. Tlf numaranı yaz hafıza bölümünü çekip yollayayım.

- - - Eklendi - - -

Burdan resim nasıl yükleniyor

bir fotoğraf upload sitesine resmi yükle ve direkt linki kopyala. Konuya gel [•img] url [•/img]
not : • işaretlerini yazma ama komutu yazarken.