N9 İçin Yepyeni Widgetlar Geliyor, Geliştirilme Aşamasında !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
N9 İçin Yepyeni Widgetlar Geliyor, Geliştirilme Aşamasında !
Merhaba arkadaşlar. Şuanda başka bir uygulama üzerinden olsa da, bir süre sonra tamamen ayrı bir uygulama haline geçireceğim widgetlardan sizleri de haberdar etmek istedim. Böylelikle N9 u öksüz bırakmadığımızı herkes bilsin :)

İlk olarak HTC model saat widget yerini aldı. Dün gece tasarımını ve saat ayarlamalarını bitirdim. Bugün de hava durumunu düzene sokacam. Yavaş yavaş hazır olmaya başlayınca herşey, bir betasını da yayınlayabilirim :)

Sizin için 2 tane de ekran görüntüsü paylaştım, sevgilerimle :)

dawid

dawid

Üye
supersin tesekkurler

cozturk

cozturk

Üye
kolaay gelsin

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
hocam eline sağlık mükemmelsin androidde sevdiğim ender şeylerden biri şu htc nin saat ve hava widgetı bir de ondaki gibi hareketliyse çok iyi olur kolay gelsin

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
hocam eline sağlık mükemmelsin androidde sevdiğim ender şeylerden biri şu htc nin saat ve hava widgetı bir de ondaki gibi hareketliyse çok iyi olur kolay gelsin

hareketliden kastın nedir? yani hareket var ancak senin dediğin hangi şekilde? şuanda saat normal çalışıyor, tarih problemsiz, hava durumunu entegre etmeye uğraşıyorum.

açıkçası baştan sona bir android arayüzü olacak, kodlamalar yerine otursun, grafikleri daha da güzelleştirecem. tek widget bu olmayacak elbet, bundan sonra da güzel bir takvime geçecem.

aklınıza gelen, süper olur dediğiniz widgetler varsa, yapabildiğim kadarıyla uğraşırım.

tempestshine

tempestshine

Üye
N9'a widget yüklenebildiğini bilmiyordum.ayrıca ekranın bu kadar büyük olduğunuda çok güzel bir widgetmış :)

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
N9'a widget yüklenebildiğini bilmiyordum.ayrıca ekranın bu kadar büyük olduğunuda çok güzel bir widgetmış :)

doğrudan yükleyemiyoruz, uygulama içerisinde kullanıyoruz.

ekran daha küçük aslında, ben direk screenshot alınca biraz büyüdü, çözünürlüğü yüksek :oke:

meg1ddo

meg1ddo

Üye
peki bu widget hangi ekranda olacak, dörduncu bi ekran mı yoksa normal bildirim akranına mı konuluyor....

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
peki bu widget hangi ekranda olacak, dörduncu bi ekran mı yoksa normal bildirim akranına mı konuluyor....

maalesef öyle bir yöntem varsa bile ben bilmiyorum, ayrı bir uygulama olacak, nokia store da var benzer bir uygulama.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Teşekkürler kolay gelsin.

doctorrr

doctorrr

Üye
htc one x misali :P: :D

memolim83

memolim83

Üye
youtube, faceboo, google gazeteler gibi uygulamalarda olsa güzel olur widget olarak.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
htc deki gibi yapraklar hareketli mi değişiyor onu demek istedi

pRime.

pRime.

Üye
Çok güzel olmuş eline sağlık dostum.

Silinen Üye 1833842

Silinen Üye 1833842

Kapalı Hesap
Çok güzel devamını bekliyoruz. Kolay Gelsin...

ertooth

ertooth

Üye
indirilecek bir şey göremedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt