N9 için Sorun Giderme

• 10 Mart 2013
  • 1307 Okunma
  • 32 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. http://www.change.org/en-GB/petitions/nokia-corporation-bug-fixing-for-nokia-n9

N9'daki eksikleri ve bug'ları temizlemek için bir kullanıcının başlattığı imza kampanyası. Nokia'ya verdiği sözü hatırlatmak için güzel bir yöntem. Bir kaç gündür maemo.org'dan takip ediyordum. bu linke tıklayıp sağdaki boşlukları doldurarak imzanızı bırakın. pek bir şey olacağına inanmasam da kaybedeceğimiz bir şey yok. :)

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar bunu es geçmeyelim lütfen ileride bir güncelleme gelirse buna katkı sağlamış olursunuz.

Yazan: pRime.
  2. ben formu doldurdum Serdar imzala yı tıkladım ama herhangi bir tepki vermiyor anlamadım?

3. tepki vermiyor derken. yeni bir sayfaya gitmiyor mu?

4. evet ad,soyad,email,şehir bölümlerini doldurup imzayı tıklayınca soluk şekilde kalıyor sayfa başka bir sayfaya geçmesimi gerekiyor bende geçmiyor da mobil oldugumdan mı acep?

5. abi bilgisayardan deneyebilir misin bir de?

6. :agla: pc yok maalesef

7. firefox'la deneyebilirsin belki olur onunla

8. Deneyelim :oke:

9. firefox işe yarayabilir abi.

10. Firefox'u silmiştik :ah: ama opera'dan hallettim sonunda :D

11. kimde var diye sormayacam çünkü herkes de var bu sms merkezi sorunu beni çıldırttı çıldırttı değil bir tane IP programı saysinde 10 tane gönderecem bu şeye ben. yeter ki sms olayı düzeltilsin bir umut bu ne ya bir birine girmeden tut her hata var sms de

12. sms sorunu bende yok ama özellikle düzeltilmesi gerekenler listesinde o var.

13. Az önce Luca'dan mail geldi :)

Sevgili ENGiN,

"Nokia Corporation: Bug fixing for Nokia N9" başlıklı kampanyama imza verdiğin için teşekkürler.

Bu kampanyanın başarıya ulaşması için arkadaşlarından da imza vermelerini ister misin? Arkadaşlarınla Facebook'ta paylaşması çok kolay -- kampanyayı Facebook'ta paylaşmak için buraya tıklaman yeterli.

Aşağıda arkadaşlarına iletebileceğin bir örnek email bulunuyor.

Tekrar teşekkürler -- değişimi birlikte gerçekleştiriyoruz,

Luca Stenech

---------

Arkadaşlarına iletebileceğin bir not:

Selam!

Az önce "Nokia Corporation: Bug fixing for Nokia N9" kampanyasını Change.org'da imzaladım.

Bu konu gayet önemli. Lütfen, sen de imzalar mısın? İşte linki burada:

http://www.change.org/tr/kampanyalar/nokia-corporation-bug-fixing-for-nokia-n9

Teşekkürler!

ENGiN

Bende vakit kaybetmeden forumda konuyu açtım :)

14. arkadaslar bende imzaladim saygimla

15. Teşekkürler :alkis:

16. Katilim icin tesekkurler arkadaslar 4 gunde 1500 kisi imzaladi bu kadar kisa surede cok iyi bir katilim oldu.

17. Aynen Serdar :)

- - - Eklendi - - -

yalniz bu katilim kelimesi başka şeyler çagrıştırmıyor degil hani :)

18. neyi çağırıştırdı ya anlamadım? :D

19. sanki katil sipariş etmişsin de katilini sevdin gibi :D

20. tamam şimdi oldu. :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 04:49