N9 Gıcırtı sesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasan1111

Üye
    Konu Sahibi
N9 Gıcırtı sesi
Arkadaşlar telefonumu orjinal kılıfıyla kullanıyorum fakat bugün çıkardım temizlemek için telefonun dış kasasından (sol tarafı) elle biraz baskı yaptıgımda bi gıcırtı sesi geliyor sanki boşluk varmışcasına özellikle mesj yazarken telefonu tuttugumda dikkat ediyorum rahatsız edici bir ses olmaya başladı. acaba bu sorunu yaşayan arkadaşlar varmı yada neden olabilir . telefonu kesinlikle düşürmedim ve kılıfsız kullanmadım

pRime.

pRime.

Üye
Eğer garantili ise değişim talep edin bence aldığınız yerden.

mahirsvs58

mahirsvs58

Üye
arkadaşım aynı sorun bende de var dediğin gibi sol tarafta..normal kullanımda fark etmiyorum ama..dikkatli dokunduğumda hissediyorum o sesi

serhates

serhates

Üye
o ses bende de var. belkide o yüzden orjinal kutusunda silicon kılıf gönderiyolar. ses belli olmasın die :)

pRime.

pRime.

Üye
hiç dikkatimi çekmemişti. peki cihazın kasasında bir oynama var mı? ileride sıkıntı yaratacak kadar mı bu gıcırtı?

hasan1111

Üye
    Konu Sahibi
Demekki ortak bi sorunumuz var :) ben epey inceledim hani ilerde büyük bir sorun yaratıcak gibi gözükmüyor ama insanıda bazen sinir edebiliyor. kasada oynama yok .ekranın cama birleştiği noktada bir toplu iğne girecek kadar boşluk var ve o boşluk plastiğe dokundugumuzda hafif bir gıcırtı meydana getiriyor. ama zamanla sağ taraftada oluşabilecek gibi gözüküyor umarım ciddi bir sorun çıkarmaz

pRime.

pRime.

Üye
Belki telefon yeni oldugundandir? :D
Biliyorum biraz sacma ama kullandigim bazi telefonlarda bu gicirti sesi olurdu ve kullandikca azalirdi ses.

Akrep677

Üye
telefon çok müthiş özelliklere sahip ama sesi duyduğum ilk günler biraz moralimi bozdu demekki seride bi sıkıntı var

cozturk

cozturk

Üye
Benim telefonda böyle bi ses yok

papakudioflu

papakudioflu

Admin
valla keşke gıcırtasada şarjı erken bitmese...Sanırsam benim telefonda bir sıkıntı var.Şarjı erken bitiyo ortalama 6 saat..

bende bir hastalık var arabadan telefondan sandalyeden hariçten sesler gelmiycek arkadas deli olurum valla

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
arkadaşlar her ne kadar ayrı telefonlar kullansakta sizleri çok çok iyi anlıyorum bende sony xperia s kullanıyorum arka kapak plastik köşelere doğru eğimli olduğundan hafif dokunuşta kpak hafif oynayp gıcırdıyo deli oldum kapağı çıkartıp takmaktan :) bir kılıf alsamda sabitlesem içine :D böyle bir tkıntı oldumu delirtiyor insanı :D

bostancı34

Üye
bendede var sıkıntı olmaz makıne tas gıbı zaten kac kere dusurdum tık yok arkadaslar :=:d:

ahmetcem44

Üye
arkadaslar sorun telefonun yapısından bırde kılıfları kullanmayın zorluyo telefonu cıkarımak da bır dert cıkarırken zorlanıo ondan :)) kılıfsız kullanıorum o yuzden

frankendream

Üye
ben kılıfla kullanıyorum hiç bir sorun yok benim. ama şarj süresi eğer internete sürekli bağlıysan ve telefon elinden neredeyse hiç düşmüyorsa normal.

adnan55

adnan55

Üye
aynı sorun bende de var arkadaşlar ve gerçekten de gıcık bir durum :) sanırım herhangi bir çözümü yok zamanla alışacaz :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
tümleşik bataryası olan cihazlarda oluyormu yahu gıcırdama ben hiç rastlamadım

pRime.

pRime.

Üye
bende ilk aldığım zamanlarda vardı artık yok. zamanla düzelen bir şey sanırım.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
bende de var aynı sıkıntı var, biraz sıkınca telefonu belli oluyo, bi de bende ayrı bi sıkıntı daha var; usb slotu kapağı da biraz yamuk (içe doğru) sanki, niye böyle oluyo anlamıyorum, o kapakçığı değiştirme şansımız yokmu acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt