N9 64 Gb Beyaz Modeli 650 Tl Iyimi Sizce ?

Sponsorlu Bağlantılar

the06resul

the06resul

Üye
    Konu Sahibi
N9 64 Gb Beyaz Modeli 650 Tl Iyimi Sizce ?
bi arkadaş 650 tl ye n9 un beyaz modelini 650 tl ye satıyo kutulu faturalı tüm herşeyi duruyo 18 ay garantiside var sizce nasıl fiyatı o kadar eder mı n9 bende 600 dedim yok diyo bi soruyum dedim..

ParoNaManyax_X

ParoNaManyax_X

Üye
650 :O biraz fazla değilmi piyasa ikinci ellerde 400 450 civarı oynuyor...

the06resul

the06resul

Üye
    Konu Sahibi
bende öle biliyorum ama çocuk bu 64 gb modeli bunların fiatı böle diyo normaller 450 500 civarı diyo ama bilmiyom işte banada çok geldi biraz

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Fiyat fazla kardeşim en fazla 550 olur

scorpion11

scorpion11

Üye
fiyat fazla.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
cihaz temizse fiyatı iyi bence.

the06resul

the06resul

Üye
    Konu Sahibi
cihaz temizse fiyatı iyi bence.
kardeş cihaz tertemiz daha adam 5. aydamı ne almış herşeyi duruyo telefon kendini gösteriyo ama bana biraz çok gibi geldi adamda 600 tl ye 16 lıkları satıyolar felan dedi bi soruyum dedim

KxTR79

KxTR79

Üye
kardeş benle acil iletişime geç

MertcaN9

MertcaN9

Üye
beklediğin hata uyarı peşinen yakında mağaza diye bir şey olmayacak ama meego için bu bir sorun değil zira geliştiricilerin telefon üzerinde yapabileceklerinin bir sınırı yok basit düzey kullanıcı bile benim gibi çoğu şeyi yapabiliyor telefon mis gibi şu an :D

the06resul

the06resul

Üye
    Konu Sahibi
beklediğin hata uyarı peşinen yakında mağaza diye bir şey olmayacak ama meego için bu bir sorun değil zira geliştiricilerin telefon üzerinde yapabileceklerinin bir sınırı yok basit düzey kullanıcı bile benim gibi çoğu şeyi yapabiliyor telefon mis gibi şu an :D
600 tl ye varda alsam mı kararsız kaldım ya hemde daha 0 cihaz 1 aylık bile değil nası yani ya mağaza olmadan uygulama felan nası olacak peki

MertcaN9

MertcaN9

Üye
mağazayı dosya yöneticisi indirmek dışında kim kullanmış ki ?

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
N9 almak hep hayalimdi ama alamadım ama fiyatı iyiye benziyo onu almazsan Discovery al derim

the06resul

the06resul

Üye
    Konu Sahibi
godofnight

godofnight

Üye
Hocam bence boşa para verme o kadar fiyat fazla , general mobile discovery bin basar.

MertcaN9

MertcaN9

Üye
ben şahsen cihazı 1.250 tl ye aldım nokia shoptan ilk ön sipariş ile hiç ama hiç de pişman değilim verdiğim paraya bir gün olsun bile yanmadım sadece bazen uygulama azlığı delirtti onda da sorun bendeydi yeterince telefonu kurcalamadım n9 qtweak + terminal yani geliştirici özellikler ile yapamayacağın şey yok mağazada ki tüm debleri ister telefonunda toplayabilirsin qtweakten ayar ile telefonu istediğin biçimde kişileştirebilirsin toogle ekleyebilirsin whatsup harika bence 650 tl 64GB beyaz için çok iyi bir fiyat telefonun şıklığına tasarımına bile verilir o para...

• Beğen
Tepkiler: the06resul
dronta

dronta

Üye
nokia N9 kullanıyordum. Denize düşene kadar çok memnundum. Şimdi GMD kullanıyorum. Bence o fiyata git 16gb GMD al. N9 kaliteli uzun vadeli bir telefon ama uygulama olarak sınıfta kalıyor özellik olarak bence mükemmel. Ben telefon ile çok uğraşmıyorum programlar oyunlar boş dersen N9 u kaçırma bence

MertcaN9

MertcaN9

Üye
oyun da uygulmada yeterli duzeyde var qtweakte ayrica secenegin cok apenkv ile n9 android oyunlari kurabilirsin yada nitroid ile android kurarsin N9 da ki bu luksu saglayan kac tel var ;)

• Beğen
Tepkiler: the06resul

Üst Alt