N9 64 GB aldım.:)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fLuke!

fLuke!

Üye
    Konu Sahibi
N9 64 GB aldım.:)
Arkadaşlar telefon gerçekten muhteşem ötesi.Yalnız küçük bi mağaza sorunum var."İndir" butonu çalışmıyor.:DSorun nedir ne yapmalıyım.Yazılım PR 1.1

• Beğen
Tepkiler: Bessonnitsa

pRime.

pRime.

Üye
yazılımı önce pr 1.3'e güncelleyin. nokia hesabınız yoksa mağazadan uygulama indiremezsiniz.

• Beğen
Tepkiler: fLuke!
fLuke!

fLuke!

Üye
    Konu Sahibi
ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Hayırlı olsun (:

• Beğen
Tepkiler: fLuke!
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
hayırlı olsun kardeşim :)

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
64 gb süper

gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
hayırlı olsun kardeş

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Ooo çok güzel bir haber. Hayırlı olsun daha iyisi bizim olsun :D Güle güle kullan ...

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Kardeş hayırlı olsun,bir mahsuru yoksa rengini ve fiyatını söylermisin,harika cihazdır n9

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Kardeş hayırlı olsun,bir mahsuru yoksa rengini ve fiyatını söylermisin,harika cihazdır n9

64lük olanın sadece beyaz olanı var bimex'ten almışsa en son 1.000 tl biliyorum eger degişmediyse

mert_1047

mert_1047

Üye
[ENGİN];5597972' Alıntı:

64lük olanın sadece beyaz olanı var bimex'ten almışsa en son 1.000 tl biliyorum eger degişmediyse

64lük aslında siyahda var ama siyahı Türkiye'ye gelmedi. Bimeksde Turkcell kampanyalarından sonra 1099'a direk vermeye başlamışlardı sonra o kampanya normale dönmüştü şimdi tekrar kontrol ettim tekrar 1099 yapmışlar oynayıp duruyorlar :).

Alan arkadaşa hayırlı olsun bu arada.

fLuke!

fLuke!

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar hepinize çok teşekkürler:).beyaz renk vatandan aldım.bimekste stok yokmuş.bi de vatandaki fiyatı biraz daha düşüktü. indirim vardı.:)
*bu arada teli reboot ettim sorun geçti.

besim.farhan

besim.farhan

Üye
hayırlı olsun

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
arkadaşlar hepinize çok teşekkürler:).beyaz renk vatandan aldım.bimekste stok yokmuş.bi de vatandaki fiyatı biraz daha düşüktü. indirim vardı.:)
*bu arada teli reboot ettim sorun geçti.
1.3 e güncelledin mi?

- - - Eklendi - - -

64lük aslında siyahda var ama siyahı Türkiye'ye gelmedi. Bimeksde Turkcell kampanyalarından sonra 1099'a direk vermeye başlamışlardı sonra o kampanya normale dönmüştü şimdi tekrar kontrol ettim tekrar 1099 yapmışlar oynayıp duruyorlar :).

Alan arkadaşa hayırlı olsun bu arada.
Evet mert siyah türkiye'de yok maalesef aslında çok iyi satış yapabilirdi cyan ile birlikte ama nokia işte :D

fLuke!

fLuke!

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5598305' Alıntı:
1.3 e güncelledin mi?

- - - Eklendi - - -

Evet mert siyah türkiye'de yok maalesef aslında çok iyi satış yapabilirdi cyan ile birlikte ama nokia işte :D

hyr yakın zamanda güncelleyeceğim.

Software95

Hayırlı olsun :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...