N8in acma-kapama tusu icine göctü

• 25 Nisan 2011
  • 1776 Okunma
  • 24 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 2 günlügüne N8imi arkadasa vermistim.N8in acma-kapama tusu icine göcmüs.Nasıl düzeltebilrm? Birz zorlayınca tus calısıyor.Sizce servise veriyim mi? Simdiden tesekkürler...

Yazan: playmert
  2. :ehe:kop::D kotu olmus.gulmemın sebebı onu ıcıne gocurmeyı nasıl becermıs

3. sana tavsiyem bidaha verme şimdi açma kapama gömülmüş içine yarın birgün verirsen yine telefonun camı gömülür param çok diyorsan ver gitsin üzülmenin bi anlamı olmaz

4. servise ver bence daha da kötü duruma gitmesin, (evet ya nasıl becermiş, çok uğraştı mi acaba bi sormak lazım :D ) ...

5. bnde anlamadım nasıl o hale getirdigini.bi dha kimseye vermem.d

6. bence ver o tamir ettirsin. Yazık etmiş telefona nasıl becerdiği de ayrı bir uzmanlık alanı olsa gerek.

7. nasil becerdiniz ya oda amacina ulasmis yani :kop:

8. takım aletleriylemi dalmış telefona napmış :D :D :D
    direk servise yollasın o arkadaşa ver :D

9. ekran falan patlasa ıcıne gomulse anlarım ekrana basılıyor.yada samsunglar gıbı basmalı olsa kılıt anlasılır ama basmalıda degıl nasıl ıcıne gocmus yetenek dogrusu:D:bigstar:

10. servis tabi konu acman bile hata 1 sn durma :D

11. servıste masraf ne kadar olcak acaba merak ettım

12. 3o-7o arasi bise diceklerdir.. :evet:

13. kucucuk tus icin cok pahali degil mi.

14. aga ben takmicam + fiyati ben vermicem adama :kop: sadece kucuk bi tahmin :)

15. peki saol

16. ben olsam kıran arkadasa odetırdım

17. aynen öyle :D

18. o arkadaşa forumdaki yorumları okut bence , kendisi normal bi insan olduğundan şüphelenir, ki bence bu işi becerebilen normal bi insan değildir tübitak tarafından araştırılası insandır kendileri (şaka şaka o kadar değil) :ehe ...

19. Arkadaşın bilerek kırmıştır onu sahte bir garanti raporu çıkar 60 tl diye vermem falan derse zaten gerçekten garantiye gittiğinde hem ilk an ki gibi sinir olmazsın

emre2574 bunu beğendi.
  20. aynısı basıma geldi menü tusunun alt tırnakları zayıf ücretsiz değişti bilginize

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
12/11/2018 - 21:59