n8de yeni bir gizli özellik bulan varmı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cardanadam

cardanadam

Üye
arkadaşlar yeni bir özellik buldum çok pratik ya :D

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
nedir? nedir?

cardanadam

cardanadam

Üye
kilit tuşunun altındaki tuşa basınca kamera açılıyo menüye girmeye gerek yok:d:

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
ahkihkoohkoo

----------Eklendi @ 23:44:58 ---------- Yazıldı @ 23:41:10 ----------

gizli özellıkmi dediniz!arka kapağı çıkarın bakın altında ne gizli!

Metin MF

Metin MF

Üye
ahkihkoohkoo

----------Eklendi @ 23:44:58 ---------- Yazıldı @ 23:41:10 ----------

gizli özellıkmi dediniz!arka kapağı çıkarın bakın altında ne gizli!

Batarya var kardeş, çok ilginç :S

cardanadam

cardanadam

Üye
az önce başıma gelen olayı anlatayım ama bu gerçek telefonu kapalı şelilde şarja bağladım doldu güç tuşuna bastım açılırken şarjı çıkarttım telefon açılmadı güç tuşuna bastım tık yok kilit tuşunu açıp kapatıyorum ondada tepki yok şarja takıyorum usb nin yanındaki ışık yanıyor geri sönüyor dedim telefon çöktü güç tuşuna 3 kere titreyene kadar basık tuttum sonra normal bir şekilde açtım düzeldi sitah ekranda bugu da kalmış telefon ilk defa başıma geldi başka bu şekilde olay başına gelen varmı?

_ardaa

_ardaa

Üye
az önce başıma gelen olayı anlatayım ama bu gerçek telefonu kapalı şelilde şarja bağladım doldu güç tuşuna bastım açılırken şarjı çıkarttım telefon açılmadı güç tuşuna bastım tık yok kilit tuşunu açıp kapatıyorum ondada tepki yok şarja takıyorum usb nin yanındaki ışık yanıyor geri sönüyor dedim telefon çöktü güç tuşuna 3 kere titreyene kadar basık tuttum sonra normal bir şekilde açtım düzeldi sitah ekranda bugu da kalmış telefon ilk defa başıma geldi başka bu şekilde olay başına gelen varmı?

Benim başıma da benzeri geldi ama şarja takılı değildi telefonu normal kapattım kapandı sonra açma tuşuna basıyorum açılmıyor basılı tutuyorum tık yok tuş kilit mandalıyla oynuyorum yine tık yok en son menü tuşuna bastım baktım ekran geldi meğerse kapanmamış:D

tarxhn

tarxhn

Üye
var şimdi acıklıyorum n8lerde pilin alt tarafında reset dugmesi var hard filan ugrasmadan ordan telefona format atıyon birde telefonun jark kısmına kalem ucunu sokarsan tv calışıyor diyecegimde can sıkıntısından yazdım :) yok böyle seyler

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Konu amacından sapmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt