N86 VE E72 kullananlar lütfen yardmm

Sponsorlu Bağlantılar

barts

Üye
    Konu Sahibi
N86 VE E72 kullananlar lütfen yardmm
arkadaşar telefon alıcam nokia e72 ile n86 arasında kaldım. kullanan arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim. benim için şarj durumu ve wlan ın düzgün çalışması önemli. şimdiden teşekkürler.

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
Bence n86 al......

futbol123

futbol123

Üye
n86 al 8mp kamerası var

kurmayalbay

Üye
arkadaşım n86 kaba ama e72 çok güzel ben kullanıyom almanı tavsiye ederim

endosato

endosato

Üye
ben n86 kullaniorm cok kullanisli cok gzl bir tlfn bnce n86 al oz. cok yine sen bilirsin

mkisler

Üye
E 72 china alırsan dil problemi ve exchange problemi var avrupa üretiminide bimiyorum. internet üzerinde satılanların bir çoğu usa için üretilmiş ürünler. bu durumda dil seçeneği sadece ABD ve bir kaç avrupa dili var update yaptığında telefonu türkçeyi tekrar bulamazsın. ayrıca international garanti yok malesef. bu durumda servis bulmakta zorlanabilirsin. ayrıca E 72 konusunda bazı üretim ve yazılım problemleri var. acil değilse bekle bir iki ay derim.

burki57

burki57

Üye
Teknoloji mağazalarından alırsan dart,gold,teknosa vb. bi problem olmaz. bütün mailler çalışıyor,performansı süper,5 mp kamerası zaten yeterli.c,hazda yok yok.kibar zarif ve karizma (siyah modeli). e72 kesinlikle...

Mygse

Mygse

Üye
N86 yı şiddetle öneririm.

dilermisin

Üye
bencede n86 çünkü internete çok hızlı bağlanıyor .şöyle örnek veriyim 5800 da tv izlerken takılmalar yaşanıyor ama n86 da gayet akıcı ve düzgün bi görüntü var bizzat denedim

burki57

burki57

Üye
İkiside aşağıdaki şebekelerden bağlanıyor.N86 nın daha hızlı bağlanma şansı yok:) Mobiltv konusunda aynı şekilde:)

EDGE, GPRS, GSM, HSCSD, HSDPA (3G)3G, EDGE, GPRS, GSM, HSCSD, HSDPA (3G)Servis 850, 900, 1800, 1900, 2100

HayaLeT80

HayaLeT80

Üye
yav bidefa platformlar farklı e72 iş adamları için tasarlanmış bir telefon ekranı bile yatık siz tutup bu telefonla oyun oynayamazsınız sonra hiçte kibar bir cihaz değil çok büyük ve kaba ama dediğim gibi telefondan beklentilerini bilmek gerekir yorum yapabilmemiz için ben bilgisayar teknikeriyim tüm günüm bilgisayarlarla geçiyor ama benim için bile luzumsuz bir cihaz e72 t9 un verdiği rahatlığı kesinlikle e72 den alamazsın çok tuş rahat kullanım anlamına kesinkikle gelmiyor bence n86 al ben 86 kullanıyorum ekranı sesi kamerası boyutları mükenmel ve daha anlatamayacağım bissürü mükenmel özelliklerle donatılmış bir telefon n86.... ama sen diyorsan bana bisürü tuş yığını lazım t9 kullanacak yeteneğim yok her tuşa bir kere basarak birşeyler yazmak istiyorum ve standart uygulamalar benim telimde çalışmasada olur ( ekrandan dolayı birçok symbian uygulama sorun yapacak ) yeterki ince bir telefon olsun diyorsan benim lafım yok ama beni dinlersen n86 al pişman olmazsın

ircan

ircan

Üye
ben 86 kulanıcısıyım bir aydır kullanıyorm kızak basladı gevsemeye ve konusurken kulanklık sesi git gide kısılmaya basladı galiba garantiden duzeltiyorlarmıs ben ne yapayım böyle telefonu e72 sipariş verdim ve yarın elimde sarjından tutun saglamlıgınla kıyaslanamaz ama oyun oynayan ve multimedya kullanan birisiysen n86 kullan tabi şarj yeterse adaptörüde cabası

merdo85

merdo85

Üye
ben 86 kulanıcısıyım bir aydır kullanıyorm kızak basladı gevsemeye ve konusurken kulanklık sesi git gide kısılmaya basladı galiba garantiden duzeltiyorlarmıs ben ne yapayım böyle telefonu e72 sipariş verdim ve yarın elimde sarjından tutun saglamlıgınla kıyaslanamaz ama oyun oynayan ve multimedya kullanan birisiysen n86 kullan tabi şarj yeterse adaptörüde cabası

sürgüyü aşağı çektiğimde baya bi oynama vardı ve aynen benim telde de ses gitti.karşıdakinin sesi gelmiyodu artık servise verdim.sanırım açarlar içitoz dolar ben de telden soğurum kesin

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
N86'yı öneririm fakat İstersen bi de E75'e bak :)

kratos34

kratos34

Üye
ben e72 kullanıyorum, gayet memnunum pişman olmassın.

kemal21

kemal21

Üye
bence şu anda almaya değer olan nokia lar sadece n95 8gb ve n 97 dir ama ben senin yerinde olsam x 6 ve n8 in çıkışını beklerdim bende telefon alacağım ve bekliyorum

zelihanur

zelihanur

Üye
ben n86 aldım memnunum 8gb hdahili hafızası,çok kaliteli foto çeken 8 mp kamerası,yükses ses vs herşey var. wifi henüz kulluanmadım çünkü kablosuz int kullanan yok civarda benden bukadar karar senin ama hoş telefon kabalığına bakma ben bayan olarak rahat kullanıyorum...:bye2:

mu90

Üye
Vallaha Mükemmel Bi Telefon Ama Bakalim Yeni Aldim Ne Kdr Dayanicak :)

fatihmutlu

Üye
dostum bana kalırsa 2 sinide alma s60 v5 telefon al

hdr...

hdr...

Üye
e72 kullanıyorum çok güzel. 5730 XM almıştım geri verdim bunu aldım.kamerası felan çok güzel çok memnunum.

Üst Alt