N82 VE N95 DE PicoDrive-Görüntü Bozuklugunu Giderme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
djefsane

djefsane

Üye
    Konu Sahibi
N82 VE N95 DE PicoDrive-Görüntü Bozuklugunu Giderme
N95 VE N82 DE Picodrive neden bozuk goruntulu açar

Bazı oyun ve uygulamalar Bitmap degilde direct görüntü modunu destekler. Mesala vbag vnes gibi emulatorlerde goruntu kısmında Quality : Bitmap yada direct olarak seçme vardır. Ancak picodrive de böyle bi sistem olmadıgı için direct olarak kalmış ve direct modunun desteklemedigi telefonlarda N95 / N82 Ve Bu modellerde bazıları oyunlar görüntü bozukluguna neden olur

Görüntü Bozuklugu normal degil oynanamayacak derecede oldugu için picodrive yi nasıl sorunsuz açarım diye düşündüm ve N95 Telefonumda 1 gün boyunca ugraştım sonunda başarılıda oldum

Peki Nasıl yapıcaz ?

1.Picodrive yi yükleyin 1.51b çıktı yenisi o daha güzel ama her turlusu olur
2. Picodrive yi açın açıldıktan sonra goruntu bozuk cıkacaktır LOAD ROM Diyin bir oyun yükleyin ve oyunun açılkmasını bekleyin
3. Oyun açıldı ve seegaaa diyen bi kadın yada yazısı yada oyunun amblemi gozuktu ekran bozuk bir şekilde işte tamda bu sırada telefonumuzu yatay moda geçiriyoruz.ve birde bakıyoruz ki goruntu sorunu ortadan kalktı. c tusuna basıyoruz yatay olarak oyunumuzu oynuyoruz peki dikey olarak nasıl yaparız ?

Dikey olarak açmak.
(dikey yapmak isterseniz bu adımları izleyin)
4. Oyun açıldı normal oynuyoruz c ye basıyoruz ve configure screen bölümünden herhangi birisine tıklıyoruz
5.goruntu yeniden bozuluyor c ye basıp tekrar oyunu oynarken bu seferde ekranı yukarı dogru kaldırıp (dikey moda geçirip) goruyoruzki dikey modda sorunsuzca oynuyoruz

BİR TEŞEKKÜR YETER..BEN KONU AÇTIGIMDA KİMSE TINLAMAMIŞTI BEN BULDUM KENDİ BAŞIMA HERKESLE PAYLAŞIYORUM

• Beğen
Tepkiler: OneByOne* ve memeko
kendal_47

kendal_47

Üye
denemek lazım eline sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt