N8 orjinal batarya nereden bulabilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

linka_try

Üye
    Konu Sahibi
N8 orjinal batarya nereden bulabilirim ?
Arkadaşlar N8 telefonumun bataryası artık internet kapalıyken dahi 1 günü çıkaramıyor eskiden 2 güne kadar sürüyordu orjinal bataryayı nereden bulabilirim bu arada 3.5 yıldan beri bu bataryayı kullanıyorum

The SLayeR

The SLayeR

Üye
nokia servislerinde bulursun hem icinde rahat olur orjinalliginden

ishak388

ishak388

Üye
Arkadaşlar N8 telefonumun bataryası artık internet kapalıyken dahi 1 günü çıkaramıyor eskiden 2 güne kadar sürüyordu orjinal bataryayı nereden bulabilirim bu arada 3.5 yıldan beri bu bataryayı kullanıyorum
akilliphone.com a bakmanda fayda var ben iç tuşluk getirdim şuan bile telefonum sorunsuz çalışıyor orjinal diye biliyorum

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
nokia'nın servislerine ulaşamam diyosan turkcell avea vodafone iletişim merkezlerinden orjinal batarya temin edebilirsin, ellerinde yoksada getirtirler :)

linka_try

Üye
    Konu Sahibi
avrupa yakasında iki servisi aradım yok dediler, gsm merkezlerine sorayım birde , çok teşekkürler

KenanGT

Üye

+1 valla banada lazım bulunca yerini paylaşırsanız sevinirim iyi forumlar...

linka_try

Üye
    Konu Sahibi
da 7.43 TL + kdv diyor güvenip alsammı acaba ne dersiniz, gsm merkezlerindede yok sordum fiyatta bilmiyorlar

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
da 7.43 TL + kdv diyor güvenip alsammı acaba ne dersiniz, gsm merkezlerindede yok sordum fiyatta bilmiyorlar
kdv dahil aşşağı yukarı 10 lira, orjinal olmayan bataryaların bile 15 liraya satıldığı bir devirdeyiz bana sorarsan alma :)

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
O batarya cakmadir :)

En son 5800 a bimeksden almıştım

Bimeksde orjinal nokia bataryalari bulunuyor bir şansınızı deneyin

Tahmini 30-50 tl arasından aşağı olmaz fiyatı aşağısı muhtemel cakmadir

linka_try

Üye
    Konu Sahibi
çok saol dostum bimekse bir bakayım en iyisi

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
kvk bayiilerinede bakabilirsin hocam

linka_try

Üye
    Konu Sahibi
Bimeks te n8 bataryası yok, nokia servisleri heralde kepenk indirmiş arayınca telefonu bile açmıyorlar kvk bayilerinede ulaşamıyorum mecburen tahtakaleden alacam :bangin:

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
Bimeks te n8 bataryası yok, nokia servisleri heralde kepenk indirmiş arayınca telefonu bile açmıyorlar kvk bayilerinede ulaşamıyorum mecburen tahtakaleden alacam :bangin:
Sertec marka bataryayi deneyin bir Türk malı kaliteli bir batarya orjinale yakın performans oluyor genelde

Üst Alt