n8 mi? İphone4 mü?

• 10 Kasım 2010
  • 2767 Okunma
  • 16 Cevap

n8 mi? iphone 4 mü?

1. n8

oy sayısı 54
    84,4%
  2. iphone 4

oy sayısı 10
    15,6%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar be n8 yada iphone 4 alacam ama çok kararsızım hangisini alsam bana yardımcı olursanız yazın alcam (n8 tanıtım videosu beni uçurdu iphonki çok uyduruk)

Yazan: simaros
  2. yav buda sorumu heralde n8 :D her haliyle

3. Sorman hata N8 al tabikide. iPhone4 N8 ile boy ölçüşemez zaten ;)

4. bende iphone 4 vardı sattım n8 aldım neden diye sorarsan özellık farkı n8 özellıklerı tatmın edıcı

5. Ne bu sürekli aynı konular forum çöplüğe döndü arkadaşlar adminler lütfen ilgilenelim

6. aga alacaz merak ediyoz kime söylesem iphone 4 aldiyor bide size sori dedim aga niye kızıyorsun

7. Selam kardesim,

Simdi asagida verecegim videolari izlemeni oneririm. Iki telefon hakkinda fikrin olur..

1- Iphone 4 Cekim sorunu (ingilizcedir, ama videoyu izleyince anlarsin ne oldugunu dile gerek yok)

悲剧的天线?iPhone 4有信号缺陷01 - 视频 - 优酷视频 - 在线观看

2- http://v.youku.com/v_show/id_XMjAwODIwMjQ0.html

3- Nokia N8 HDMI with Bluetooth Mouse and Keyboard -

4- Galaxy on Fire on Nokia N8

5- 诺基亚N8与iPhone 4游戏对比视频 - 视频 - 优酷视频 - 在线观看

6- 惨遭秒杀! N8对比iPhone 4视频 - 视频 - 优酷视频 - 在线观看

Fiyat:
    N8: 1000 TL/Iphone 4 1800 TL (fiyatlarda hata varsa duzeltin)

8. Dostum kızmıyorum cevap ortada
    Bilen N8 al der
    Bilmeyen İphone al der

Senin ihtiyacın neyse onu al
    Biri iş biri oyuncak
    N8 mobil bilgisayar
    İphone ne ?

9. n8 al :D

10. iphone alma ne alirsan al

11. Söylemesi bile gıcık "ayyyfon" :biggrin:

12. N8, yani nokia tam türk insanının kullanacağı bir telefon.iphone4 daha narin bir telefon.telefonunu ne için almak istediğin burada önemli olan.oyun içinmi,yoksa multimedya içinmi..oyun için diyorsan iphone4.çünkü iphone4 te ps3 oyunları uyaranmış,ve gelecek zamanlardada uyarlanacağı söylentilerini duyuyorum..N8 symbian3 kullandığı için program seceneği şu an cık kısıtlı.ama gelecek zaman içinde neler olur bileyiz.örneğin iphone4 te fifa 2011 oyunu var,tam 820 MB .. inanılmaz güzel hazırlanmış bir oyun..umarım bu oyunların aynısı n8 içinde uyarlanır..
    bence n8 cok daha kullanışlı telefon..nokia telefonşarındaki işletim sistemlerini özgürce kullanabiliyorsun..ama apple firması sınırlamalar koyduğu için,belli bir sınırda kalıyorsun.. ama "jb" yaparsan , ozaman özgürce kullanıyorsun telefonu..iphone4 lerde jb yapıldıktan sonra yavaşlama söz konusu olmuyor..söylentiler olduğu için bunuda not düşeyim dedim..

13. :bye2:
    :oke::nono::yuru

14. güzell:naughty::naughty:

15. Bence ihtiyaca göre alacağın telefon değişebilir.Mesela ben iphone 4 aldım ve bir ay kullandıktan sonra 200 lira eksiğine satıp N8 aldım.Yukarda bir arkadaşımızın dediği gibi iphonede kısıtlamalar çok ,mesela rehbere kaydettiğin bir kartviziti sim karta kopyalaman için ayrıca bir program yüklemen lazım.Ama artılarıda çok tabi,internete girme hızı ve uygulama sayısı 270.000 adet.Yemek pişirmenin dışında herşeyi yaptırabilirsin ama müsaade ettikleri kadar.Tabi N 8 in kamerası ile kıyaslanamaz.Bence internet hızı,ekranı ve uygulamaların dışında nokia N8 ve tabi fiat farkınıda hesaplamak gerek.Bencede N8

16. n8 tabiki

17. al al al n8 al al

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 13:03