n8 mi? İphone4 mü?

Sponsorlu Bağlantılar

n8 mi? iphone 4 mü?

• n8

Kullanılan: 54 84.4%
  • iphone 4

Kullanılan: 10 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    64
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
simaros

simaros

Üye
    Konu Sahibi
n8 mi? İphone4 mü?
Arkadaşlar be n8 yada iphone 4 alacam ama çok kararsızım hangisini alsam bana yardımcı olursanız yazın alcam (n8 tanıtım videosu beni uçurdu iphonki çok uyduruk)

Anußis

Anußis

Üye
yav buda sorumu heralde n8 :D her haliyle

angmar55

angmar55

Üye
Sorman hata N8 al tabikide. iPhone4 N8 ile boy ölçüşemez zaten ;)

devilmy

devilmy

Üye
bende iphone 4 vardı sattım n8 aldım neden diye sorarsan özellık farkı n8 özellıklerı tatmın edıcı

venusutarit

venusutarit

Üye
Ne bu sürekli aynı konular forum çöplüğe döndü arkadaşlar adminler lütfen ilgilenelim

simaros

simaros

Üye
    Konu Sahibi
ozggurr

ozggurr

Üye
aga alacaz merak ediyoz kime söylesem iphone 4 aldiyor bide size sori dedim aga niye kızıyorsun

Selam kardesim,

Simdi asagida verecegim videolari izlemeni oneririm. Iki telefon hakkinda fikrin olur..

1- Iphone 4 Cekim sorunu (ingilizcedir, ama videoyu izleyince anlarsin ne oldugunu dile gerek yok)

2-

3-

4-

5-

6-

Fiyat:
N8: 1000 TL/Iphone 4 1800 TL (fiyatlarda hata varsa duzeltin)

venusutarit

venusutarit

Üye
aga alacaz merak ediyoz kime söylesem iphone 4 aldiyor bide size sori dedim aga niye kızıyorsun
Dostum kızmıyorum cevap ortada
Bilen N8 al der
Bilmeyen İphone al der

Senin ihtiyacın neyse onu al
Biri iş biri oyuncak
N8 mobil bilgisayar
İphone ne ?

Samsun55''

Samsun55''

Üye
n8 al :D

yaki83

Üye
iphone alma ne alirsan al

kumuk

kumuk

Üye
N8, yani nokia tam türk insanının kullanacağı bir telefon.iphone4 daha narin bir telefon.telefonunu ne için almak istediğin burada önemli olan.oyun içinmi,yoksa multimedya içinmi..oyun için diyorsan iphone4.çünkü iphone4 te ps3 oyunları uyaranmış,ve gelecek zamanlardada uyarlanacağı söylentilerini duyuyorum..N8 symbian3 kullandığı için program seceneği şu an cık kısıtlı.ama gelecek zaman içinde neler olur bileyiz.örneğin iphone4 te fifa 2011 oyunu var,tam 820 MB .. inanılmaz güzel hazırlanmış bir oyun..umarım bu oyunların aynısı n8 içinde uyarlanır..
bence n8 cok daha kullanışlı telefon..nokia telefonşarındaki işletim sistemlerini özgürce kullanabiliyorsun..ama apple firması sınırlamalar koyduğu için,belli bir sınırda kalıyorsun.. ama "jb" yaparsan , ozaman özgürce kullanıyorsun telefonu..iphone4 lerde jb yapıldıktan sonra yavaşlama söz konusu olmuyor..söylentiler olduğu için bunuda not düşeyim dedim..

grolof

Üye
Bence ihtiyaca göre alacağın telefon değişebilir.Mesela ben iphone 4 aldım ve bir ay kullandıktan sonra 200 lira eksiğine satıp N8 aldım.Yukarda bir arkadaşımızın dediği gibi iphonede kısıtlamalar çok ,mesela rehbere kaydettiğin bir kartviziti sim karta kopyalaman için ayrıca bir program yüklemen lazım.Ama artılarıda çok tabi,internete girme hızı ve uygulama sayısı 270.000 adet.Yemek pişirmenin dışında herşeyi yaptırabilirsin ama müsaade ettikleri kadar.Tabi N 8 in kamerası ile kıyaslanamaz.Bence internet hızı,ekranı ve uygulamaların dışında nokia N8 ve tabi fiat farkınıda hesaplamak gerek.Bencede N8

futbol123

futbol123

Üye
n8 tabiki

SilentOne

SilentOne

Üye
al al al n8 al al

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt