N8 Menü Mod İstek ! > Modderlar Buraya <

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MEnesCansiz

MEnesCansiz

Üye
    Konu Sahibi
N8 Menü Mod İstek ! > Modderlar Buraya <

Modlamayla uğraşan arkadaşlar. Ben kendi FW mi hazırlıyorum fakat bana N8 dikeyde 3x4 yatayda 2x6 menü modu lazım. Yukardaki resimlerde ki gibi. Forumda arattım fakat bulamadım. Bulduklarımın da linki ölmüş. Bu moda sahip olan arkadaşlar varsa link atabilirler mi acaba ? Şimdiden teşekkürler...
(Resimler haqanguven'in paylaştığı CFW'den alınmıştır. Teşekkürler)

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
hangi dosyalar olduğunu bilmiyorum ama dosyaları bulup o cfw den çekebilirsin modu

Mr JoY

Mr JoY

Üye
Rica Ederim :)

Süleyman

Süleyman

Üye
Aynı zamanda sana bir tavsiye ben de şu aralar kendi cfw mi yapmakla meşgulüm. Bence Rombo_FT nin arşivini indir. Aradığın bütün modlar orada mevcut. Ben başka bir yerden mod fln indirmedim sadece rambo nun arşivinden yararlandım. Çok yararlı bence. Sürekli araştırmakla da konu açıp cevap beklemekle de uğraşmıyorsun.

• Beğen
Tepkiler: MEnesCansiz
MEnesCansiz

MEnesCansiz

Üye
    Konu Sahibi
Aynı zamanda sana bir tavsiye ben de şu aralar kendi cfw mi yapmakla meşgulüm. Bence Rombo_FT nin arşivini indir. Aradığın bütün modlar orada mevcut. Ben başka bir yerden mod fln indirmedim sadece rambo nun arşivinden yararlandım. Çok yararlı bence. Sürekli araştırmakla da konu açıp cevap beklemekle de uğraşmıyorsun.

Arşiv bende mevcut fakat içinde bu modu bulamadım. :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt