n8 içindeki orjinal video lar !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
matchlessss

matchlessss

Üye
    Konu Sahibi
n8 içindeki orjinal video lar !!!
Telefonu aldığımda içindeki fragman videolarının oldugu uzantı adını unuttum ama çözünürlük bakımından çok güzel video görüntüleri vardı bu uzantıda fragman değil filmler varmı acaba ?

catdog136

catdog136

Üye
.mp4 uzantılıydı sanırım onlar.. Hd video onlar tabi güzel gözükür :)

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Hd evet . Uzantısı mp4 tü . Böyle video nasıl yapıcaz ya döndürüci var mı?

matchlessss

matchlessss

Üye
    Konu Sahibi
mp4 degıldı ya msc mı oyle dgısık bı uzantıydı

Re13eL

Re13eL

Üye

N8 bilmem ama c7 deki mp4 tü 720 p resmin altında özellikleri yazıyor zaten bakabilirsin :D

matchlessss

matchlessss

Üye
    Konu Sahibi
bende o videoları sılmışdım ama tiron legancy vardı mp4 degıldı yanlış hatırlamıyorsam cunku normalde hd vıdeolar var telefonumda ama yne o fragmandakı vıdeolar gıbı degıl hıc bırısı

najanaja

najanaja

Üye
dcf uzantılı o videolar kardeş ben silmedim hala duruyor telde. Ewet kalite çok iyi o videolarda 720p mp4 ten bile daha iyi görünüyo bence ben o kadar video attım hd hiçbirinde o kadar ayrıntılı netlik görmedim yinede.

iihhssaann11

iihhssaann11

Üye
tvc ie convertleyip izliyorum ben çok net oluyor.

matchlessss

matchlessss

Üye
    Konu Sahibi
heh allah razı olsn senden mp4 olmadıgını bılıyorm cunku. o uzantıda fılm yokdur degılmı ?

najanaja

najanaja

Üye
tvc ie convertleyip izliyorum ben çok net oluyor.
tvc yi boşver kardeş o kaliteyi çok bozuyor tipard hd converter kulan farkı gör hd videoyu kaliteyi kesinlikle hiç bozmadan aynı netlikte çeviriyor yalnız boyutuda baya büyük oluyor tawsiye ederim ben bunu kullanıyorum ve fazlasıyla memnunum.

----------Eklendi @ 15:48:39 ---------- Yazıldı @ 15:47:35 ----------

heh allah razı olsn senden mp4 olmadıgını bılıyorm cunku. o uzantıda fılm yokdur degılmı ?
walla biraz araştırdım kardeş ama o uzantıda video bulamadım sadece converterlar war

matchlessss

matchlessss

Üye
    Konu Sahibi
convert edılen vıdeolar da cok fazla degısıklık olmuyor cunku vıdeonun orjınalı neyse orneg 3gp vıdeoyu mp4 yapsanda cok fazla bı degısıklık olmuyor dcf artık nasıl bır uzanıysa fena bırşey

cortex47

cortex47

Üye
Mkv iyidir.

najanaja

najanaja

Üye
convert edılen vıdeolar da cok fazla degısıklık olmuyor cunku vıdeonun orjınalı neyse orneg 3gp vıdeoyu mp4 yapsanda cok fazla bı degısıklık olmuyor dcf artık nasıl bır uzanıysa fena bırşey
yanılıyosun sen farkedememişsin convert prosu önemlidir bazı prolar tvc gibi bazen gözle görülür pürüzler oluşturuyor videolarda tabi telde baktığımız için küçük ekranda fazla farkedilemiyor pc de izle o videoları farkı gör. Ama dediğim pro tipard pürüzsüz convert ediyor hd bi videoyu aynı netlikte 0 pürüz dönüştürüyor herkese tawsiye ederim.

cortex47

cortex47

Üye

yanılıyosun sen farkedememişsin convert prosu önemlidir bazı prolar tvc gibi bazen gözle görülür pürüzler oluşturuyor videolarda tabi telde baktığımız için küçük ekranda fazla farkedilemiyor pc de izle o videoları farkı gör. Ama dediğim pro tipard pürüzsüz convert ediyor hd bi videoyu aynı netlikte 0 pürüz dönüştürüyor herkese tawsiye ederim.

Sanırım onun söylemek istediği, convert ederken kalitenin yükseltilemeyeceği, 3gp örneğini ondan dolayı vermiş, sanırım...

distakjo

distakjo

Üye
dcf uzantılı o videolar kardeş ben silmedim hala duruyor telde. Ewet kalite çok iyi o videolarda 720p mp4 ten bile daha iyi görünüyo bence ben o kadar video attım hd hiçbirinde o kadar ayrıntılı netlik görmedim yinede.

evet. Özellikle de o boyutta o kaliteyi yakalamak imkansız.

.Murat.

.Murat.

Üye
Videoları matroska yapın yada matroska videolarınız varsa ekleyin farkı görün mkv yani

matchlessss

matchlessss

Üye
    Konu Sahibi
aynen oyle vıdeo kalıtesı yukselmez zaten kalıtelı bı vıdeo ıse onu sadece sallıyorm telefonunuz avı oynatmıyor mp4 e goruntu kalıtesı bozulmadan cevırmeye yarar convert ler . bır vıdeo nun goruntu kalıtesını hıc bırzaman eskısınden daha ıyı bır cozunurluge ulastıramazsınız hıc bır programla boyut buyrse goruntu kotulesır vıdeo nun orjınal cozunurluk ve boyutu onemlıdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt