N8 için zagg ekran koruyucu tavsiyesi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

radyoaktiff

Üye
    Konu Sahibi
N8 için zagg ekran koruyucu tavsiyesi?
Arkadaşlar iyi günler. N8 telefon için zagg'ın body koruyucusunu alacaktım ama telefonu komple kaplamam gereksiz olacağı için sadece ekranı kaplayıp, birde rubber kılıf almaya karar verdim.

Rubber kılıfı teymin edebileceğim online alışveriş noktaları mevcut. Ama zagg'ın sadece ekran koruyucusunu hiç bi sitede bulamadım. Öncelikle şunu sorayım; sadece ekran koruyucusu olarak N8 için en iyisi hangisi? Ben IPG diye biliyordum ama bi arkadaş "çok kötü alma" dedi o yüzden zagg'a yöneldim. Eğer sizde zagg diyorsanız, nereden nasıl teymin edebileceği mi de söylerseniz sevinirim. Ve rubber kılıf da iyimidir? İyi günler.

luckysleven

luckysleven

Üye
bu değil mi istediğin ? siteye güvenebilirsin bu arada 15 gün içerisinde geliyor :oke: ama ben senin yerinde olsam fullbody alırım .. diğer kılıflar telefonu basitleştiriyor bütün havasını kaybediyor telefon .. bu arada invisible shield alırsan kutudan 1 adet çıktığı için dikkatli bir şekilde uygulama yapman lazım

keys1903

keys1903

Üye
zagg omur boyu garantılı bunuda unurma ben oncekı telefonumda kullandım guzeldi sadece ekran stılmaz kople satılır hb dadan almıstım yuzde 50 ındımlı 3 gunde almıstım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt