N8 İçin OverClock Gibi Program Varmı ?

• 5 Mayıs 2011
  • 2091 Okunma
  • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Beyler N900 için görmüştüm X-Terminal diye bir uygulama acaba N8 içinde varmıdır ? Bilgisi olan varmı ? Yada aynı işi yapan program ?

Yazan: synergy11
    benyeniyim bunu beğendi.
  2. hiç bir fikrim yok kardeş :S

3. yabancı forumlarda dolanıyor böyle şeyler ama senide yalnış yönlendirmek istemem :D
    forumda anlayan biri paylaşır anlatır yapar herkes o zmn

4. Tmm.. Teşekkürler ilgin için :)

benyeniyim bunu beğendi.
  5. arkadaşlar tam bilmiyorum ama overclock bi çeşit hackleme gibi değil mi? Overclock prosu varsa eğer ne işe yarayacak? şimdiden teşekkürler:)

6. işlemci performansı arttırma arkadaşım telden daha fazla verim almak için ama telefonun ömrünü kısaltır şarj süresi daralır falan :)

yemrearslan bunu beğendi.
  7. phoneix var ama çok dikkatli olcaksın ve ayrıca en fazla 701mhz ya çıkartabilirsin sonra reset yapıyor ya da olmadı uda dosyalarını değiştirmen gerekiyor

8. olacak riskleri biliyorum :) fakat böle sıkışık anlarda lazım olabilir diye arıyorum :)

benyeniyim bunu beğendi.
  9. anladım sağol:)

10. bnce n8 hızı yeterince iyi

Cezzbedici3 bunu beğendi.
  11. phoneix flash atma yazılımı değilmi :S ? ben telefon üzerinden kullanılabilecek bir program arıyorum :)

benyeniyim bunu beğendi.
  12. .....arkadasım x termınal bır lınux programıdır...o yuzden n900 da kullanılıyor....

13. peki aynı işi yapan başka program varmıdır ?

benyeniyim bunu beğendi.
  14. <br />
    <br />

hayır değil adam 701mhz işlemci hızı ve 400mhz gpu gücü gördü sonrasında reset atıyor cihaz ve o program cihazın fonksiyonlarını test etmek için kullanılırki nokia teknikerlerinin kullandığı program

15. hmmm... Teşekkürler..

benyeniyim bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 13:54