n8 font değiştirme sonrası kapandı ve açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zırzavat

zırzavat

Üye
    Konu Sahibi
n8 font değiştirme sonrası kapandı ve açılmıyor
arkadşlar telefonun font dosylarını attım teli kapattım ve sonrasında açıldı nokıa yazısı çıkıor ve oylece kalıyor bılgısayr da usb yı tanımıyor ne yapamam gerekıyor yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkurler ...

OzGuRKnowN

Üye
Fontu nereye attın Mass memory'e mi yoksa hafıza kartınamı ?

uMTOku

Üye
Hard format at. Bana da olmuştu açılıyo ama sadece nokia ve beyaz ekran olayı desteklenmeyen font yada harf hatası yada klasör vs. hatalardan oluyor mecbur hard format deniceksin

zırzavat

zırzavat

Üye
    Konu Sahibi
hard format denedım ama ya bn beceremedım yada olmuyor bırde hard format atınca garanti dışı kalırmı cihaz bır bılgın var mı

erkara_64

hard format atınca cihaz garanti dışı kalmaz...ayrıca açma kapatma tuşuna 10 saniye kadar basılı tut 2 defa titresin sonra tekrar aç..son olarak da ayarlar-telefon-telefon yönetimi-orj.tel ayarları-geri yükle deneyebilirsin...

OzGuRKnowN

Üye
Hard Format işe yaramaz. Yeniden FlashLaman Lazım Dead usb ile flash atman lazım normal flashlamakta işe yaramıyor..

zırzavat

zırzavat

Üye
    Konu Sahibi
hımm bu kötü oldu nasıl flash lanıyor forumda varmı yoksa garantiye mi göndersem garanti kabul eder mi acaba ?:ağlarım::ağlarım:

----------Eklendi @ 13:28:32 ---------- Yazıldı @ 13:26:28 ----------

kardeş sen mass memory emı yoksa hafıza kartın amı atmıştın dosyayı ?

erkara_64

kardeş teli garantiye yollarsan 1 ay cihazı unut benden söylemesi...senin yerinde olsam 1 günümü ayırırm. forumda nasıl flashlaman gerektiği var..

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
tel açılmıyor pc görmüyor diyorsun tek çare hard format akradaşların dedi gibi servise yollama sakın .... flash atmak öyle zor bişe değil sadece iyi okuyup iyi anlaman gerekiyor bende ilk bu işe kalkıştığımda karmaşık duruyordu ama okudukça öğrendim ve şimdi çoçuk oyuncağı ;)

zırzavat

zırzavat

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkurler arkdşlar cevaplar için bi deneyim bakalım flash atmayı sonrasında ne olcak inşllh düzelir ..

uMTOku

Üye
Hard format at açılmaz sonra da flash atarsn düzelir aynısı bana da oldu diyorum

SilentOne

SilentOne

Üye
tel açılmıyor pc görmüyor diyorsun tek çare hard format akradaşların dedi gibi servise yollama sakın .... flash atmak öyle zor bişe değil sadece iyi okuyup iyi anlaman gerekiyor bende ilk bu işe kalkıştığımda karmaşık duruyordu ama okudukça öğrendim ve şimdi çoçuk oyuncağı ;)

yha çoook kolay flash atmak yha jaf ta bebek oyuncaqı 4 yada 5 yere tıklıyon bitti :D

zırzavat

zırzavat

Üye
    Konu Sahibi
uMTOku kardeş nasıl yapacagım yaptıgın işlemi biraz açar mısın hard format denedim ama birsey olmadı aynı şekılde devm edıyor yıne beyaz arka plan üzerine nokıa yazısı cıkıp kalıyor öyle başka birsey olmuyor ?

OzGuRKnowN

Üye
Navifirmden Dosyaları indir. Telefonu kapalı bir biçimde pc'ye bağla Phoenix programını aç. File'den open for product'a bas RM 596''yı seç. Firmware update tıkla. Dead Phone usb Flashing'e tıkla Refurbishe tıkla bırak yüklesin telefonun düzelir.. ben böyle yaptım ;)

nuraniharun

nuraniharun

Üye
Arkadaşım telefon hiç açılmıyorsa dead flash at, eğer açılıp kapanıyor yada açılıp öyle bekliyorsa power tuşuna uzunca telefon kapanana kadar bas.
1. Bir hafıza kartı al yada birinden emanet al
2.Hafıza kartında Resource\fonts\ klasörü oluştur ve içine N8 için uyumlu bir tane font kopyala ( N8 için uyumlu fontu sitede aratıp bulabilirsin.)
3.Telefonu aç ve normal fontuna dönmen için mass memory'deki fontları sil ve telefonu tekrar aç. Hadi kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: n000k, ardentanarchy, zırzavat ve 1 kişi daha

uMTOku

Üye
nuraniharun dediği de güzelmiş denemek lazım forumda nasıl format atılcağı gösteriyor baya bi deneme oluyo hemen olmuyo format

zırzavat

zırzavat

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım telefon hiç açılmıyorsa dead flash at, eğer açılıp kapanıyor yada açılıp öyle bekliyorsa power tuşuna uzunca telefon kapanana kadar bas.
2.Hafıza kartında Resource\fonts\ klasörü oluştur ve içine N8 için uyumlu bir tane font kopyala ( N8 için uyumlu fontu sitede aratıp bulabilirsin.)
3.Telefonu aç ve normal fontuna dönmen için mass memory'deki fontları sil ve telefonu tekrar aç. Hadi kolay gelsin.

saoll arkdaşımmm işin gücün rat gitsinn ALLH NE MURADIN VASSA VERSİN TEL AÇILDI YOKSA GARANTİYE GÖNDERECEKTİM İŞİN YOKSA BIR AY BEKLE COOKK SAOLLLL ... :)

ardentanarchy

ardentanarchy

Üye

Çok teşekkür ederim. Çok büyük bir sevaptır bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt