N8 Depo Hafıza Silmez Olaydım.

 • 14 Kasım 2010
 • 1749 Okunma
 • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Arkadaşlar ben n8 in Depo hafızayı biçimlendirdim. Keşke yapmasaydım. Ne var ne yok gitti. Youtube, sosyal ağlar, National geographic, web tv, hepsi gitti, Ana ekran widgetleri filan... Şimdi onları nerden bulabilirim, nasıl geri getirebilirim bir bilgisi olan var mı? Sanki Telefonu kutusundan ilk çıkardığım an gibi olabilme olasılığı var mı fabrika nasıl yüklediyse o hale gelme olasılığı? Varsa nasıl?
   


  Yazan: tabiki89
 2. www.ovi.com adresinden ovi suite programini indir ve bilgisayarina kur...

  Telefonu usb kablosu ile telefonu bilgisayarina bagla ve ovi suite ekranindan software update (yazilim guncelle) dugmesine tikla..

  Yeni guncelleme yok desede orda eger sisteminizde sorun varsa yeniden yukle diye bir secenek var (reinstall). Yeniden kur, bircok program yeniden yuklenecektir. Yuklenmezse bu forumdaki basliklari takip et, muhakkak yardimci olacaktir sana..
   
 3. youtubeu geri getirebilen görmedim henüz. ama social için özgür abi burada bi konuda link vermişti foruma iyice bak, diğerlerini oviden tekrar indirebilirsin, olmayanları da betalabs'dan indirebilirsin. aynısını ben de yaşadım.
   
 4. gençler napıyorsunuz bu cihazla anlamıyorum ki, foruma bi girdim iki mesajdan birinde format lafı geçiyor...
  neyse geçmiş olsun, Özgür arkadaşın tavsiyelerini uygula bence, umarım düzelir.
   
 5. keşke yapmasaymışsın
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 12:07