N8 almayı düşünüyorum yardımcı olurmusunuz??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uruloki

Uruloki

Üye
hayır maverick ben orda kullanım olarak dedim ki bak 61semih dedğime gelmişsin tabi ki burda nokianın paylarını biliyorum ondan dolayı ne kadar büyük bir dev onuda biliyorum ki senin dediğin telefonlar hep N8 den sonra çıktı değil mi androidin desteklemediği şeyleri symbian 3 destekliyor farkındaysan he şu ram meselesibe gelince bakarsın 40 tane program aynı anda açık var bizim bölümde ki bende çok 7-8 program açtım ve hep böyle kullanıyorum hiç sorun olmuyor nedensi yani kullanmadığın cihaz için yorum yapma diyorum sana anladın mı bak ben wave böyle galaxy s böyle diyormuyum hatta bence şu an en iyi android telefon htc sensation çıkmamışta olsa yani burda fanlığa gerek yok

----------Eklendi @ 21:31:20 ---------- Yazıldı @ 21:28:39 ----------

ve evet uygulama şu an kıt ama ile portlanmaya başlandı hatta ar drone du galiba helikopterin ismi sadece iphone da var ama şu an symbian içinde var ve qt sayesinde bunlar ayrıca şu an nokia nın akıllı telefon piyasası payı %38 normal telefonda ise %40 civarı

mavrick

mavrick

Üye
hayır maverick ben orda kullanım olarak dedim ki bak 61semih dedğime gelmişsin tabi ki burda nokianın paylarını biliyorum ondan dolayı ne kadar büyük bir dev onuda biliyorum ki senin dediğin telefonlar hep N8 den sonra çıktı değil mi androidin desteklemediği şeyleri symbian 3 destekliyor farkındaysan he şu ram meselesibe gelince bakarsın 40 tane program aynı anda açık var bizim bölümde ki bende çok 7-8 program açtım ve hep böyle kullanıyorum hiç sorun olmuyor nedensi yani kullanmadığın cihaz için yorum yapma diyorum sana anladın mı bak ben wave böyle galaxy s böyle diyormuyum hatta bence şu an en iyi android telefon htc sensation çıkmamışta olsa yani burda fanlığa gerek yok

ve evet uygulama şu an kıt ama ile portlanmaya başlandı hatta ar drone du galiba helikopterin ismi sadece iphone da var ama şu an symbian içinde var ve qt sayesinde bunlar ayrıca şu an nokia nın akıllı telefon piyasası payı %38 normal telefonda ise %40 civarı
iyide ben n8 ile ilgili bişey demedimki sen konuyu nerelere cektin:)ben sadece dlnanın marifetinden bahsediyorum

Uruloki

Uruloki

Üye
yok sen 61semihden sonrasını alma ayırmam gerekirdi aslında ama ayırmadım he dlna konusunda her zaman kablo daha iyi kalite sunacağını kendinde söylemişsin

silver021

silver021

Üye
Bende wavein tv çikis kablosuda var evet hakli olarak daha rahat kullanimi var. tak çalistir meselesi. dlna yi pek cok tv desteklemior bide o sorun cikarabilior elbetteki. ve dlnayi ayarlamakta cok zor. ben rahat 2 saat ugrastim dlnada calistirabilmek icin. lakin dlna kaliteli gösterdi. bekledigimden daha yüksek bir kalite bu hemde.

mavrick

mavrick

Üye
Bende wavein tv çikis kablosuda var evet hakli olarak daha rahat kullanimi var. tak çalistir meselesi. dlna yi pek cok tv desteklemior bide o sorun cikarabilior elbetteki. ve dlnayi ayarlamakta cok zor. ben rahat 2 saat ugrastim dlnada calistirabilmek icin. lakin dlna kaliteli gösterdi. bekledigimden daha yüksek bir kalite bu hemde.

sılver tvyemıbagladın?

silver021

silver021

Üye
Evet mavrick. özel olarak kabloyu disardan temin ettim ve bagladim lakin bizim plazmanin dlna özelligi varmis ben onu bilmiordum sonra kablo yerine onu tercih edip kullanmaya basladim.

61semih

61semih

Üye

arkadasım kasmaya gerek yok n8den sonra cıkmıs telefonlar dıyorsun evet nokıa nıye cıkarmıyor rakıplerı gıbı apple yemı ozenıyor.apple tek modelle pıyasadakı yeri malum nokıanın surusuyle modelı var bunlarda alt ve orta segment ayakta tutuyor zaten.ben n8ı kotulemıyorum zaten eskıdı sankı he hacı!
tamam tamam n8 dunyanın1 numaralı akıllı telefonu n8de olan ozellıkler kendı segmentındekı hıcbır telefonda yok:kop: dedıgıme gelmıssın dıyorsunda bana 5 tane model soyle dedın hdmı olan soyledım bu durumda sen ne olmus oldun :) n8 eşsiz telefon kesınlıkle (h) :ağlarım:

Uruloki

Uruloki

Üye
benim dediği anlamadın N8 çıktığı zamanda bana göster dedim hdmi çıkışı bir telefon yanlış hatırlamıyorsam bir tek motorolanın vardı o kadar yani bir marka bu işi başlatcak ki devamı gelsin ve ayrıca hiçbir zaman da N8 en iyi akıllı telefon demedim böyle yazmadım ve evet telefon ağustosda çıktı ve şu an tüm galaxy ailesinin satış rakamına yaklaştı 8milyondu 1 ay önce ki tüm galaxy ailesinin 10 milyon sattığı düşünülürse bence senin başarısız ya da öyle demeye çalıltığın cihaz sizin süper dediğiniz cihazları geçmiş satış rakamında ki orda tüm galaxy ailesi dedim galaxy s i bir tutmadım onu çoktan geçmiştir satış rakamında ve seninde belirtiğin gibi N8 üst segment bir cihaz değil sonuçta kamera odaklı ama N9 serisine gelince nedense ödünüz kopuyor kasıyor dediğiniz telefonlar yok istersen N900 e bak ama aklın karışabilir belki nasıl yapıyorlar diye şunuda unutma nokia sadece telefon üretiyor yani işinin ehli ki android telefon üreten bazı markalar daha yokken nokia telefon üretiyordu ki ben inanıyorum nokia ya bu konuda yeni yıl onun yılı olucak wp7 li cihazları tanıtacak filan ama ben o zaman nokia yı tercih etmicem o başka

61semih

61semih

Üye
benim dediği anlamadın N8 çıktığı zamanda bana göster dedim hdmi çıkışı bir telefon yanlış hatırlamıyorsam bir tek motorolanın vardı o kadar yani bir marka bu işi başlatcak ki devamı gelsin ve ayrıca hiçbir zaman da N8 en iyi akıllı telefon demedim böyle yazmadım ve evet telefon ağustosda çıktı ve şu an tüm galaxy ailesinin satış rakamına yaklaştı 8milyondu 1 ay önce ki tüm galaxy ailesinin 10 milyon sattığı düşünülürse bence senin başarısız ya da öyle demeye çalıltığın cihaz sizin süper dediğiniz cihazları geçmiş satış rakamında ki orda tüm galaxy ailesi dedim galaxy s i bir tutmadım onu çoktan geçmiştir satış rakamında ve seninde belirtiğin gibi N8 üst segment bir cihaz değil sonuçta kamera odaklı ama N9 serisine gelince nedense ödünüz kopuyor kasıyor dediğiniz telefonlar yok istersen N900 e bak ama aklın karışabilir belki nasıl yapıyorlar diye şunuda unutma nokia sadece telefon üretiyor yani işinin ehli ki android telefon üreten bazı markalar daha yokken nokia telefon üretiyordu ki ben inanıyorum nokia ya bu konuda yeni yıl onun yılı olucak wp7 li cihazları tanıtacak filan ama ben o zaman nokia yı tercih etmicem o başka
dostum ben nokıanın hıcbır zaman gecmıstekı basarılarını oncu ondugu gercegını reddetmedım gerı kaldı gunumuzde cıkan telefonlara ayak uyduramadı bu 1
2.sı ıse n8 takılıyor felanda hıcbır konuda yazmadım,evet hdmı cıkıslı ılk telefonu yapabılır ama daha oncekı msjımda yazdıgım gıbı bırsuru hdmı cıkıslı telefon geldı veya gelıyor.n8 ust segment degıl dıyorsun ama fıyatı ust segment telefonlarıyla aynı.yanı n8 ı galaxy ace ıle karsılastırırsan tamam derım n8 daha ustun kamerası zaten ıyı suanda sanırım rakıbı yok ama htc nın bununla ılgılı bır calısması var 16mpx lık tabıkı bunun lensını hangı fırma uretecek vs belırsız suanda.keşke nokıa da gercekten gs2 htc evo 4g-3d morotola atrıx 4g ıle cekısebılecek cıhazlar uretse.benımde bırsuru nokıa kullandım.bırcoguda cok dayanıklıydı.ama suandakı akıllı telefonda nokıa bence cuvalladı ıns durumu duzeltırlerkı o wm7 lı telefonu guzele benzıyor samsung veya htc babamızın fırması degıl nıye bosuna savunalmkı bızım derdımız aynı butceyle daha ustun bır telefon alınabılır,bu ıslerden uzak bırısını aydınlartırsak ne mutlu bana,kı ben androıt kullanmıyorum kı savunuculugnu yapıyım ama dogruya dogru zaten buyume oranıda bunu kanıtlıyor
bırde sahsı olcak yanlıs anlama ama turkcen bıraz tuhaf geldı bana (yazım yanlısından dolayı degılde bazı cumlelerını anlamakta zorladım,turk degılsın sanırım)
not: bır cıhazın satıs rakamları o urunun cok ıyı olmasından kaynaklanmaz herzaman sırketın reklam ve pazarlama stratejısı,ınsanların muhafazakar yanı yenılıklere kapalı olması,nokıa olsun tastan olsun cınsınden dusuncelerde etkılı olabılıyor

Uruloki

Uruloki

Üye
61semih biraz anlaşmaya başlamaşız he o zaman telefün üst segment onu birde nokia ya sormak lazım ve bende diyorum ki bırak adamlar hdmı a sahip telefonlar çıksın bırak 16mpx kameralı telefon çıkson yani teknoloji gelişiyor birde türkçem telefondan yazıyorum ondan dolayı biraz garip olabilir

bursefa

Üye
    Konu Sahibi
Herkeze çok teşekkür ederim.. Ben telefon modellerinden çok fazla anlamıyorum ama söylediğiniz bir çok modele baktım ama hiçbirisi içime sinmedi.. İlk olarak nokia dışında bir model kullanmak istemiyorum.. 2. diğer telefonlardan daha şık taarımı göze hitap ediyor.. Renkli seviyorum oda tamam. Fotoğraf ve kamera çok önemli benim için oda tamam.. Usbile pc'deki bütün dosyalarım yanımda demektir ve klavye yada maus bağlanabilmesi bunuda çok sevdim... Radyosuda var.. benim için ideal bir telefon...

maxirabit

maxirabit

Üye
Hayırlısı olsun ozaman.

bursefa

Üye
    Konu Sahibi
Cumartesi günü araştırmalar sonucu N8'i almış bulunuyorum..Ben ablama doğumgünü hediyesi olarak aldım ve hediyemi verdim.. Çok beyendi.. Telefona alışmaya ve özelliklerini çözmeye çalışıyor... Bende inceledim. Tek sorun çözemedim daha iç mekanda foto çekerken puslu çekiyor... Onun dışında herşeyi süper... herkeze teşekkürler..

Uruloki

Uruloki

Üye
Cumartesi günü araştırmalar sonucu N8'i almış bulunuyorum..Ben ablama doğumgünü hediyesi olarak aldım ve hediyemi verdim.. Çok beyendi.. Telefona alışmaya ve özelliklerini çözmeye çalışıyor... Bende inceledim. Tek sorun çözemedim daha iç mekanda foto çekerken puslu çekiyor... Onun dışında herşeyi süper... herkeze teşekkürler..
<br />
<br />

cihazın üzerindeki koruma filmlerini çıkartın ve kameradekini de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt