N79 Harita sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fenomen5756

fenomen5756

Üye
    Konu Sahibi
N79 Harita sorunu
arkadaşlar telefonu aldıktan 4-5 ay sonra hafıza kartını biçimlendirmiştim içerisindeki "cities" klasörünün harita'ya ait olduğunu bilmeden.. o klasörün boyutu yanlış hatırlamıyorsam 400 mb civarındaydı.. şimdi internetten hazır cities klasörleri indirip denedim ama olmadı, cities klasörü yokmuş gibi davranıyor..

internetten nokia maps updater ve nokia maps loader yükleyip denedim ama önce güncelleme hatası sonra da başka bi hata veriyor, nokia maps loader'ı bi türlü açamadım, nokia maps updater'da telefonu bi türlü görmedi PC Suite görmesine rağmen...

Arkadaşlar bi kaç gündür uğraşıyorum ama bi yolunu bulamadım lütfen yardımcı olabilirmisiniz...

:duvar2:

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
Ovi Suiteyi indirip onunla tekrar yükle haritaları :oke:

Sarangni

Sarangni

Üye
N79 Ovi Map uygulaması eski olduğu için güncel cities klasörü indirdiğinizde görmüyor başıma gelmişti zamanında. Linkteki Ovi Map 3.0 indirip telefonuna kur. Daha sonra Ovi Suit ile harita güncellemesi yapın. Büyük bir ihtimalle çalışmaı gerek.

jeki01

jeki01

Üye
N79 telefonumda Garmin, Reute 66, Ndriver, Google maps ve Nokianın kendi harita programını kullanıyorum. hepsi sorunsuz çalışıyor.
Site Cities klasörü var onu yükle bence ama hafıza kartındaki eski dosyaları sil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt