N73 telefonum çamaşır makinasında :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ufuk179

Üye
    Konu Sahibi
N73 telefonum çamaşır makinasında :(
N73 telefonum cebimdeyken çamaşır makinesine atıldı.Yaklaşık 15-20dk çamaşır makinasında kaldı.Çıkarttım hemen ön kapağı bataryayı çıkardım.3 saat kurudu.Birde ben saç kurutma makinasıyla kuruttum.Ama hala açılmıyor.Sizce yaşama olasılığı var mı?:)

degerli43

degerli43

Üye
çok zor:) geçmiş olsun

_KadirşinaS_

Üye
Allah rahmet eylesin. Yarın öğlen namazını mütekaip olarak bir gıyabi cenaze namazı kılalım.:(

Anıl Umut

Emekli Yönetici
kardeş geçmiş olsun
konu 6 gün öncesinin hatırlatırım :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
SeLa verdir:) Makineye atmadan önce insan cebine bakmaz mı:D

tuba.dmn

Üye
cebinde nasıl unuttun ki sen onuu:allalla::allalla:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
O da ayrı biz meziyet olsa gerek:D

Emperian

Emperian

Üye
rahmetliyi iyi bilirdik :D

Odysseus

Odysseus

Üye
Ah be kardeşim. Telefon sudan çıkarılınca kurutulmaması gerekirdi. Hatta mümkünse suyuyla beraber bir poşete koyup servise götürmen gerekirdi. KVK servisinde teknisyen akrabam var. O bana, bu şekilde gelen telefonları kurtarma şansımız oluyor demişti ama kurutulduğu zaman board oksitlendiği için mecburen boardın değişmesi gerekiyor dedi. O da oldukça pahalıdır.

djj_tnr

Üye
yok su kaçan telefon garanti dışı ve çalışabilirdi aslında bende 2300 vardı zamanında abim telfonla beraber havuza atladı su kaçtı ve içini açıp kuruttum ve heryerinin kuruduna emin olunca açtım çalıştım ama telefon belirli bir zamana kadar çalışyo en fazla 1 sene çalışır sonra oksitlenmeden hakkın rahmetine kavuşur ve 2 senedi n73 kullanıyorum gözüm gibi kullanıyorum ve size bir tavsiyem var kapak soyuluyoya boyası filan gidiyo garantiye götürün şikayet olarak kapakta ve kasada soyulma var diye yazdırın kasayı ön ve arka kapağı tuş takımını yeniliyolar ama sakın çizik var filan yazmayın soyulma var diye yadırın ben yaptım kasa ve kapak tuş takımı sıfırlandı gözüm gibi bakıyorum :D

futbol123

futbol123

Üye
telefonu cebinde unutmuşun anlasılan geçmiş olsun

hllcnr

Üye
gçms olsn ne diym :( bnde de n73 var arada hızlanıyo arada yavaslıyo bi türlü anlamdm

maxxigun

Üye
telefonu kapat aç geçer :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...