n73 nerden alınır??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tunacelik

Üye
    Konu Sahibi
n73 nerden alınır??
arkadaslar n73 turkcell den mi, kvk dan mı, bimeks ten mi, yoksa teknosadan mı alınır? yorumlarınızı bekliyorum

safakk

safakk

Üye
arkadaslar n73 turkcell den mi, kvk dan mı, bimeks ten mi, yoksa teknosadan mı alınır? yorumlarınızı bekliyorum
bi kere bimeks pahalı orayı geç teknosa verdiği sözün arkasında durmuyor ve kötü deneyimlerim var üstelik bimeks gibi pahalı kvk da bilemiyorum olabilir ama eğer istanbuldaysan sirkeci doğu bankı öneririm ben oradan aldım şimdi izmir de oturuyorum bir sorun oldu mu da telefonla dahi yardımcı oluyorlar sağolsunlar :oke:

schumici

schumici

Üye
birader garantisi olsun da sen ucuz olanı ama kvk garantili olanı nerde bulursan ordan al:oke:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Garantisi olsun yeter! Bir sorun olursa açarsın tüketici mahkemesinde davanı! Hem harçsızdır o dava hem çok kısa sürer, hem de genel olarak tüketici lehine kararlar çıkar! Bir sorun olursa ben de yardımcı olabilirim!.. Alt komşum garantili N70 almıştı kulaklığında problem vardı!.. Açtık davamızı sorunu o kadar kolay çözdük ki :) Üstelik mahkeme aldığımız yerden daha yakındı :D

Ben N73ümü Doğu Bank'tan aldım Grey garanti... Bir kere kapılarını çalmadım, hiç bir sorun çıkmadı daha...

schumici

schumici

Üye

tunacelik

Üye
    Konu Sahibi
saolun n95 aldım

king512

king512

Üye
saydıklarının hepsi kazık atıyo yaa bildiğin bi telefoncudan yada netden al

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...