N73 MUSIC EDITION Alacağım bi yardım edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EgZOtiCs

Üye
    Konu Sahibi
N73 MUSIC EDITION Alacağım bi yardım edin.
Arkadaşlar N73 MUSIC EDITION alacağım aşağıdaki adreste ucuz geldi güvenilirmidir siz bilirsiniz? Bu fiyata nasıl? yada daha ucuz bir yer varmı biliyormusunuz?

aljjj

Üye
kardeş bn n73 kullanıorm düz olan ama şunu soylıyeyım n73 alma telefon ilk bastan harıka gelıo ama ilerder asırı kasıo kendı kendıne kapanıo vb. bircok sorunu var bence ne musiz editiıon nede normalini alma..

EgZOtiCs

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bn n73 kullanıorm düz olan ama şunu soylıyeyım n73 alma telefon ilk bastan harıka gelıo ama ilerder asırı kasıo kendı kendıne kapanıo vb. bircok sorunu var bence ne musiz editiıon nede normalini alma..

ilk defa N73 hakkında sendenolumsuz yorum aldım. Ben Digi Phone marka düşünüyordum burdaki arkadaşlara sordum N73 önerdiler bana bende biraz araştırdım gerçekten güzel telefon. Sen kasılıyor alan diyorsun ama ben oyun oynamayacağım aşırı müzik yüklemeyeceğim benim için önemli olan ses, kamera, mesaj yazımı, şarj önemli özellikleri benim iin önemli değil. Daha başka markalardan almayı düşünüyordum ama Nokia dan şaçma dediler bende N73 ü buldum. Aslında 5710 var ma o yeni çıktı fiyatını bilmiyorum yeni çıktığı için fiyatı pahalı olur diye düşünmüyorum.

gecersiz02

Üye
kesinlikle al bu kadar ii telefon kullanmadım 15 e yakın tel kullandım tk kelimeyle harika!

EgZOtiCs

Üye
    Konu Sahibi

quaresma_16

Üye
arkadasım aLdınmı o siteden ?

schumici

schumici

Üye
birader bence her önüne gelen siteden alma. belli başlı sitelerden al ne alıyosan ben o siteyi ilk defa duydum o yüzden orayı pek tavsiye edemiycem ama n73ü heleki me'yi kesinlikle tavsiye ederim:oke:

EgZOtiCs

Üye
    Konu Sahibi
arkadasım aLdınmı o siteden ?

yok kardeş almadım güvenilirmi bilmiyorumki

--------------- Ekleme ---------------

birader bence her önüne gelen siteden alma. belli başlı sitelerden al ne alıyosan ben o siteyi ilk defa duydum o yüzden orayı pek tavsiye edemiycem ama n73ü heleki me'yi kesinlikle tavsiye ederim:oke:

işte bi size soruyum dedim belki bu siteyi bilirsiniz diye. Alacağım N73 ME yi kesin kararımı verdim

schumici

schumici

Üye
işte bi size soruyum dedim belki bu siteyi bilirsiniz diye. Alacağım N73 ME yi kesin kararımı verdim

dostum o zaman hepsiburada.com dan bi bak illa internetten alcaksan. ben ordan aldım hep. istersen gittigidiyordan da bakabilirsin bunlar güvenli siteler.:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt