n73 mü 6500 mı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

by_ayaz

Üye
    Konu Sahibi
n73 mü 6500 mı
arkadaslar bir türlü karar veremedim gecenlerde paraya sıkıstıgım için n73 mü sattım simdi bi tlfda gözüme cartptı nokıa 6500 tlf inceledim güzele benziyo ama ses kalitesi performansı nasıldır onu bilimiyorum sizin öneriniz hangisidir

Ozan

Ozan

Admin
İkisi farklı taraflarda aslında yani eğer işletim sisteminin avantajlarından, nimetlerinden faydalanan biriyseniz, 6500 çok basit bir telefon olarak gelecek size çünkü java desteği ile herşey sınırlı ancak symbian da her türlü her amaca yönelik programlar ve profesyonellik olgusuna sahip.

Nokia 6500 ü, eğer symbian işletim sistemine yönelik uygulamalarla alakanız yoksa, n73 den daha tercih edilesi bir telefon olarak tavsiye edebilirim.

xkadir61

xkadir61

Üye
n73 gerisi yalan:nono:

safakk

safakk

Üye
arkadaslar bir türlü karar veremedim gecenlerde paraya sıkıstıgım için n73 mü sattım simdi bi tlfda gözüme cartptı nokıa 6500 tlf inceledim güzele benziyo ama ses kalitesi performansı nasıldır onu bilimiyorum sizin öneriniz hangisidir

n73 symbian kamera dış ses kulaklık sesi ekran genişliği bakımından ön planda ancak 6500 a göre biraz kalın gelebilir ancak tabi yazın cebinize koyduğunuzda d takoz gibi durmaz ona emin olabilirsiniz:oke: 6500 de işletim sistemi javadır bu neden le uygun program bulamazsınız ve oyunlar çok yapmacık gelir sonra 6500 ın bana göre tek + sı ince olmasıdır kolay gelsin:oke:

by_ayaz

Üye
    Konu Sahibi
İkisi farklı taraflarda aslında yani eğer işletim sisteminin avantajlarından, nimetlerinden faydalanan biriyseniz, 6500 çok basit bir telefon olarak gelecek size çünkü java desteği ile herşey sınırlı ancak symbian da her türlü her amaca yönelik programlar ve profesyonellik olgusuna sahip.

Nokia 6500 ü, eğer symbian işletim sistemine yönelik uygulamalarla alakanız yoksa, n73 den daha tercih edilesi bir telefon olarak tavsiye edebilirim.

cok haklısın kardesim benim n73le yapmayacagım sey yok ama 6500 bilmiyorum arkadasın dedigi gibi göze güzel hitap ediyo ama o işletim sistemi java oldugu için biraz tereddüdde kalmısdım desene n73 e devam yine telefonlar arasında ilk lakap alan telefon n73 multimedya canavarı bosuna dememişler:d önerin için eyvallah kardesim

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
N73'den başka telefon düşünme kardeşim...:oke:

XXPOXX

XXPOXX

Üye
6500.... her bakımdan daha iyi

resitmix

Üye
n73 güzel telefon.tavsiye ederim. :)

XXPOXX

XXPOXX

Üye
ya millet kullandığı telefonu sölüyo karşıdaki telefonun perfonmansını bilmeden

safakk

safakk

Üye
ya millet kullandığı telefonu sölüyo karşıdaki telefonun perfonmansını bilmeden
sen sanki çok mu biliyorsun her iki telefonuda kullandın mı internetteki bütün incelemeleri okudun mu muhtemelen okumamışındır o da okumamış olabilir ama görüşlere de saygılı olmak gerek ;)

XXPOXX

XXPOXX

Üye
sen sanki çok mu biliyorsun her iki telefonuda kullandın mı internetteki bütün incelemeleri okudun mu muhtemelen okumamışındır o da okumamış olabilir ama görüşlere de saygılı olmak gerek ;)
tamam ben zaten bu lafımı yorum yaptıktan sonra söledim sen daha çok anlamış olabilirsin bende kendi kullandığım telefonu söledim herkes farklı bişi sölüyo bende şaşırdım:bilmem:

--------------- Ekleme ---------------

sayfa başı oldum oley

S.Sezgin

S.Sezgin

Üye
6500 slide cnmmmm :oke:

MEZARCI94

Üye
bnde n73 vardı bnce berbat çok yavaş son versiyon yüklememe rağmn kasılıodu terchm 6500slide

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt