N73 ME Tamir Ettircem Görüşlerinizi Bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
N73 ME Tamir Ettircem Görüşlerinizi Bekliyorum
Merhaba arkadaşlar, bende mazisi derin N73 ME var ekranı patladı ve uuzzuuuun zamandır dolabımda yatıyordu -ki ben bugün görene kadar! :ağlarım: :'( Aldım 2 tane bataryası vardı taktım birini baktım şarjı yok şarj kablosunu bağlar bağlamaz dııt sesi geldi ve ben bir daha :ağlarım: :agla. Ekran karanlık olsada güç düğmesine bastım ve açıldı yani o sesi duydum! Müzik tuşuna bastım joysticki tam ortalı bastım eskilerden bir müzik çaldı. Sesi en yüksek seviyede müzik dinliyorum şimdi.

Gelelim konumuza; Karar verdim tamir-tadilat her ne ise yaptırmayı düşünüyorum. KVK, Genpa vs... avantaj ve dezavantajları ile önerilerinizi yazarsanız inanın çok sevinirim!

• Beğen
Tepkiler: Tuba

piccolo_master

piccolo_master

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]arkadaşım şunu öneriyorum ben n73 kullandım 1 ayda 50 tl harcadım tuşlara ve orta tuşa bence değmez en fazla iki ay sonra yine tamir gerektirir.. Orta tuş mesela hem ram sorunu var ne gerek o paraya yaptr sat desem bedava ya alıyor lar gibi .. Eğer işini gören teln varsa para harcama .. Derim .. Yaptrsn da müzik dinle kamera video çekersn sadece görüşlerm bunlar[/SIZE][/COLOR]

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
[COLOR=""][SIZE=""]arkadaşım şunu öneriyorum ben n73 kullandım 1 ayda 50 tl harcadım tuşlara ve orta tuşa bence değmez en fazla iki ay sonra yine tamir gerektirir.. Orta tuş mesela hem ram sorunu var ne gerek o paraya yaptr sat desem bedava ya alıyor lar gibi .. Eğer işini gören teln varsa para harcama .. Derim .. Yaptrsn da müzik dinle kamera video çekersn sadece görüşlerm bunlar[/SIZE][/COLOR]

Düşüncelerini benimle paylaştığın için teşekkür ederim. Benim amacım telefonu yaptırıp fazla kasmadan, yormadan alo demek için filan böyle küçük işlere yorucam. Biliyorum joystick çok sıkıntılı bir tuş ama napalım kafaya koydum yaptırcam. Şimdide sizden teknik servisler hakkında (KVK, Genpa vs...) avantaj ve dezavantajları ile ilgili bilgi, görüş, öneri istiyorum?

bayramalex

bayramalex

Üye
kardeş bende n73 kullanıyorum yaklaşık .1 yıl önce telefonm ayda 1 tamire gidiyordu artık o kadar çok götürdüm ki kendim bile telefonu açıp yapabiliyorum en son joiştigi bozulmuştu onu değiştirdim yaklaşık 1 ay önce ekran patlamıştı iyi ki yedek ekran vardı onu taktim telefonun şu an hiçbirşeyi yok . Zaten satşan para etmez ama normal olarak kullansan sağlam telefon tabi benim elimden hiç düşmüyor :)

Tuba

Tuba

Üye
2 yıl oldu Genpaya verdim n73 ümü tuş takımı board u değişti 1 haftadan servisten geldi...
Ve konu sahibinin isteği üzerine :locked:
konu ile alakasız mesajlar silindi....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...