n73 lerde hata var mı??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tunacelik

Üye
    Konu Sahibi
n73 lerde hata var mı??
arkadaslar n73 lerde hata var mı?almalımıyım yoksa almamalımıyım? ltf yardımcı olun

safakk

safakk

Üye
arkadaslar n73 lerde hata var mı?almalımıyım yoksa almamalımıyım? ltf yardımcı olun
önceden yazılımdan kaynaklanan bir kaç küçük sorun vardı bunlarda son sürümle düzeltildi ben kullanıyorum hiç bir sorunu yok :oke:

schumici

schumici

Üye
kesinlikle almalısın hiç b i srorun yok kesinlikle:oke:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
2007 ocak sonunda aldım sanırım! Benden daha kötü kullanan biri olamaz! İnan bana! Ve tık demeden çalışıyor, çok memnunum! Gönül rahatlığıyla alabilirsin! Sadece kronometresi yok :) Onu da maxicep'ten halledebilirsin :)

mservank

mservank

Üye
Arkadaşlarımda var biraz kullandım hiçbir sorun göremedim süper telefon sadece wifi yok tek eskiği o bana göre.

schumici

schumici

Üye
evet tek eksik wi-fi ama gerisi harika:oke:

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Walla arkadasım senı aydınlatıım ve dogru konusıyım 1.5 senedir n73 kullaqnıyorum ilk aldıgımda bir sorun yoktu ama sonradan joystick bozuldu ilk eksisi bu sonra wi-fi yok ama bu fazla onemlı degıl daha sonra telefonu n73 me ye cevırdım ilk 3 yazılım ıyıydı fakat su cıkan son yazılım ıllallah dedıttırdi galeride sistem hataları menude sistem hataları ve en onemlısı ram in rezalet bir dereceye dusurulmesi telefonun ram i 45 mb ama en fazla 11 mb kullanıyoruz bence n82 tarzı bi telefon kullanmalısın bys bende para bulursam hemen degıstırcem (ELECTRONİC)

mservank

mservank

Üye
Ram sorunu n80 de de var mesela görüntüyü iyice yakınlaştırmaıyorsunuz ve çok sinir bozucu .Nokia yı anlamak bazne çok güç.Süper telefonlara iğrenç ramlar koyan Nokia n70-72 ye 30 mb ram koymasını iyi biliyor.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
N73 gibi bir teknoloji harikasına da kronometre koymamış nokia :D Nokia'yı anlamak bazen gerçekten güç...

oguziverson

oguziverson

Üye
ELECTRONİC kardeş snde amma yazdın ha sn 1.5 senede telefonunu tanımamışsın bn daha alalı 2 ay oldu snden daha ii biliom ramini , en fazla 11 mb diye bişey yok ben ilk açtığımda telin rami 20 mb oluyo sonra oyunlar ,uygulamalar vs klasörlere girince 17-18 mb ta düşüo ve bu seyirde devam edio sn galiba alma demek için yapmışsın ama biraz fazla olmuş

tunacelik

Üye
    Konu Sahibi
saolun ama n95 aldım

schumici

schumici

Üye
güle güle kullan birader:oke:

ahmetmehmet1

Üye
bendede var bu telefondan hiç bir hatası yok kamera çok iyi eger telefonunuza kronemetre veya diger programları yüklemek isterseniz telefondaki programlardan bir kaç tanesini silin hem program yükleniyor hemde telefon rahtlıyor

merto şeker

Üye
n73 ün en büyük sorunu ekolayzer ayarları

ertur

ertur

Üye

oook

Üye
bence alam yazılım problemleri seni çılgına çevirir.nokia nın beklentiye cevap vermeyen bi telefonu bence ark.lar kızmayın bizzat kullandıım için biliom ama karar sizin eger yazılım srunu olmayan bi version yukletirsen(bana denk gelmedi malesef ) gercekten ozellikleri iyi kamerası vs....

--------------- Ekleme ---------------

bence alma yazılım problemleri seni çılgına çevirir.nokia nın beklentiye cevap vermeyen bi telefonu bence ark.lar kızmayın bizzat kullandıım için biliom ama karar sizin eger yazılım srunu olmayan bi version yukletirsen(bana denk gelmedi malesef ) gercekten ozellikleri iyi kamerası vs....

gucciand

Üye
N73 tek kelimeyle manyak bi telefon hemen all

lovestar

lovestar

Üye
almamışsın iyi etmişsin.modası geciyor artık.n series ten şaşma ama n73 ten yukarısını al.işletim sistemi olarak çok yavaş bir telefon.kamerası iyi ama 3.2 mp artık yeterli değil.ses kalitesi çok iyi.zaten ruslar sayesinde kaçak girdiği n gage platformundada artık performans gösteremiyor ram nedeniyle...bende değiştiricem yakında n95 veya üstü bi telefon iyi gider bundan sonra...

uur.bocegi

uur.bocegi

Üye
rami düşük oLmasına rağmen es geçiLmiycek bi teLEfon ;)

FIRLAMA1

Üye
almaın o telefonu bozuk bozuk bozuk hatalı o telefon hopörlör kamera kapağı yan tuşlar kamera n80 e göre berbat görüntü kötü kareler gözüküo resmen en yeni sürümde görüntü iileş ti ama daha eski modellerde 2. ellerde berbat en önemlisi joyistik berbat hep bozuluo 3 kez içini değiştirdim 2 si garantiyle hep bozuluo almayınnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnoooooooooooooooooo nnnnn7333333

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt