N73 güncelleştirirken telefon gitti açılmıyor yardım!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cortrex

cortrex

Üye
    Konu Sahibi
N73 güncelleştirirken telefon gitti açılmıyor yardım!!!!!
lütfen yardım açılmıyo

ilker_20

Üye
telefonun gocmus kardes geçmiş olsun :(

TranceBabe35

TranceBabe35

Üye
servise götürmeni öneririm dostum ;)

yusufucan

yusufucan

Üye
İstikamet TEKNİK SERVİS bende telefonu güncelleştirirken :D pcnin yanına 10 metreden fazla yaklaştıramıyorum kimseyi biri kabloya basar falan filan çıldırırım :))))

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
program atılcak teknik servise götür garanti varsa yoksa telefoncularda içini acmadan program yukluyolar oraya götür

m.furkan1993

m.furkan1993

Üye
bence de servise götür

cortrex

cortrex

Üye
    Konu Sahibi
eyw bende servise götürdüm ama iki gün sonra gel dediler telefonun içi açılıyormu kurtarmak için

qwertycuma

qwertycuma

Üye
benim bildiğim serviste kurtarmıyodu nasıl yapıyolar acaba?

schumici

schumici

Üye
arkadaşım hiç uğraşma direk servise götür eğer tamir olamıycak bişeyse bence kesinlikle değişirler

mecay66

Üye
kardes canını sıkmak istemem ama işlemci yanmıs olabilir bu da işin baya kotu demek garanti dısı kalmıs oluyor telefon

mugo93

mugo93

Üye
benim tel dea aynı oldu.. açılmıyor .. kvk yapmmadı ne yapacağım yardımcı olun lütfennnnnnn..mesaj atın.:agla2:

Ferzan

Ferzan

Üye
kardeşim telefonuna bişey olmamıştır merak etme sadece yazılım bozulmuştur düzelir sıkma canını sadece yapman gereken bazı şeyler var phenix programını açıyorsun şu işlemleri takip ediyorsun
yukarıda solda;
öncelikle
Navifirm ile indirdiğin yazılım dosyalarını(Orijinal Olan) c:\program files\nokia\phoenix\product\RM-XXX(N97 için XXX yerine 505) içine at.
File(Dosya) yazan yere tıkla
Manage Connections..(Bağlantıları Yönet) a tıkla
orada USB yazan yere tıkla ve Delete(Sil) tıkla sonra Apply(Kabul et) e tıkla sonra Close(Kapat)
sonra yine File(Dosya) e tıkla Open Product a tıkla listeden telefonu'nun uygun olduğu kodu(RM-XXX) seç OK e tıkla
yukarıda Flashing e tıkla Firmware Update e tıkla açılan pencerede Product Code yazan yerin karşısında
Üç nokta buton(...) a bas orada çıkan yazılımını seç OK e tıkla
şimdi önemli olan kısım orada Dead phone USB flashing yazanyerin başında boş kutu var onu işaretle.
aşağıda Refurbish butonuna tıkla
UYARI:telefonun bağlı olsun işlemleri yaparken ama kapalı olsun açmaya çalışma.
şimdi bi kaç saniye sonra
---Press phone's power button --- yazısı çıkacak aşağıda sadece bir kere on/off(açma/kapama) düğmesine bas(Basılı tutma sakın)
işlem tamamdır.
artık telefonunu ilk günkü gibi kullanabilirsin..
yasarbas arkadaşımızdan alıntıdır emeğe saygı :)

--------------- Ekleme ---------------

orda n97 için falan yazıyor ama sen klasörü kendi telefonunun rm koduna göre açacaksın unutma :)

musty_85

Üye
kardeşim telefonuna bişey olmamıştır merak etme sadece yazılım bozulmuştur düzelir sıkma canını sadece yapman gereken bazı şeyler var phenix programını açıyorsun şu işlemleri takip ediyorsun
yukarıda solda;
öncelikle
Navifirm ile indirdiğin yazılım dosyalarını(Orijinal Olan) c:\program files\nokia\phoenix\product\RM-XXX(N97 için XXX yerine 505) içine at.
File(Dosya) yazan yere tıkla
Manage Connections..(Bağlantıları Yönet) a tıkla
orada USB yazan yere tıkla ve Delete(Sil) tıkla sonra Apply(Kabul et) e tıkla sonra Close(Kapat)
sonra yine File(Dosya) e tıkla Open Product a tıkla listeden telefonu'nun uygun olduğu kodu(RM-XXX) seç OK e tıkla
yukarıda Flashing e tıkla Firmware Update e tıkla açılan pencerede Product Code yazan yerin karşısında
Üç nokta buton(...) a bas orada çıkan yazılımını seç OK e tıkla
şimdi önemli olan kısım orada Dead phone USB flashing yazanyerin başında boş kutu var onu işaretle.
aşağıda Refurbish butonuna tıkla
UYARI:telefonun bağlı olsun işlemleri yaparken ama kapalı olsun açmaya çalışma.
şimdi bi kaç saniye sonra
---Press phone's power button --- yazısı çıkacak aşağıda sadece bir kere on/off(açma/kapama) düğmesine bas(Basılı tutma sakın)
işlem tamamdır.
artık telefonunu ilk günkü gibi kullanabilirsin..
yasarbas arkadaşımızdan alıntıdır emeğe saygı :)

--------------- Ekleme ---------------

orda n97 için falan yazıyor ama sen klasörü kendi telefonunun rm koduna göre açacaksın unutma :)
baskan ii hos diosunda olmuyoki yinede saol

hanlimurat

hanlimurat

Üye
kardeş olmuyor yaa yardımcı olsan iiiyiii olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt