n73 galeri sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
harsh61

harsh61

Üye
    Konu Sahibi
n73 galeri sorunu
merhaba n73 telefonum ve galerideki olna resim ,video ve muzıkleri gostermiyor

hafıza kartına bakınca dolu gosteriyor ben bunu anlayamadım yardımcı olursanız iyi olur

şimdiden teşekkurler

• Beğen
Tepkiler: celilcemre

xkadir61

xkadir61

Üye
kartı çıkarıp takmayı denedinmi? ve telefona'da resat at. olmazsa bakarız çaresine.

harsh61

harsh61

Üye
    Konu Sahibi
ikisinide yaptım yok olmuyor

xkadir61

xkadir61

Üye
önce kartı pc'ye yedekle ve kartı telefonda biçimle.
ondan sonra sana lazım olanları geri yükle(resim,müzik,video, ve ohters'in içerisindeki contacts klasörü.)
telefon rehberini karta yedeklemeyi unutma.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Gayet isabetli bir cevap olmuş ayımızın üyesinin yanıtı... Her türlü bilgiyi kopyalayıp format atmaya kadar yolu var... Benim N73 buna benzer bir sorun veriyordu... İçi boştu ama dolu gibi davranıyordu... Format attım gözümü karartıp ve kurtuldum sorundan!..

harsh61

harsh61

Üye
    Konu Sahibi
sorun çözuldu teşşekurleer

nazo6262

Üye
arkadaslar
ben tel markası n73 tele versıyon attım n73 Mİ yaptım
1 2 ay kulladım sonra tel arada kapanmaya basladi sonra sıklastı . telefoncuya gıttım adam tele vurıs gırmıs dıyor yenı versıyon atmalısın hemde 100 ytl ıstıyor.. sımdıden yardımlarınız ıcın tesekkurler...

xkadir61

xkadir61

Üye
sakın versiyon için para verme kimseye. buradan hallederiz versiyon atma işini. kararnı vrdiğinde bataryan dolu olsun. hallederiz kısa dürede

mservank

mservank

Üye
arkadaslar
ben tel markası n73 tele versıyon attım n73 Mİ yaptım
1 2 ay kulladım sonra tel arada kapanmaya basladi sonra sıklastı . telefoncuya gıttım adam tele vurıs gırmıs dıyor yenı versıyon atmalısın hemde 100 ytl ıstıyor.. sımdıden yardımlarınız ıcın tesekkurler...
Aman ha sakın yapayım deme 100 ytl verilir mi?
Burada yardım ederler sana merak etme :oke:

onurksk

onurksk

Üye
Aynı sorunu N95 te yaşıyodum çözüldü çok teşekkürler

erhan0052

erhan0052

Üye
önce kartı pc'ye yedekle ve kartı telefonda biçimle.
ondan sonra sana lazım olanları geri yükle(resim,müzik,video, ve ohters'in içerisindeki contacts klasörü.)
telefon rehberini karta yedeklemeyi unutma.
bu yol dogru olması lazım ama bilgilerini yedeklemeden yapma:oke:

canberk35

Üye
virüs girdiyse versiyona gerek yok format atıcaksın tabi herşei yedekleyerek telefondan * - 3 - yeşil - power tuşlarına basılı tut sırayla format atacaktır :oke:

afatsum_21

Üye
kolay gelsin arkadaşlar n73 te bi sorun mevcut ve bi türlü çözemedim...galeri de fotoğraflar ve videolar dahil bütün programların alt resimlerini ve alt dosyalarınıda gösteriyor...ne yapabiliriz bi bilgisi olan varmı acaba???

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Böyle durumlarda hafıza kartınızı biçimlendirin.

afatsum_21

Üye
teşekkürler deneyeceğim...

lovestar

lovestar

Üye
ne alakası var biçimlendirmekle.n73 te bu durum böyle arkadaşım.hiç çare arama boşuna...

afatsum_21

Üye
iyide telefona format atmadan önce öyle değildi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt