N70 Yardım!!! kilit kodu-Sorun Çözüldü..

Sponsorlu Bağlantılar

sabri04x

sabri04x

Üye
hiç uğraşma 5tl çözüyorlar git bir servise

arc26ksk

Üye
saol blader bnmde işime yaradı

emrah azrak

Üye
yaa ben tele fona format atıcam ama kilit konu istiyoo nasıl yapacam yaa lutfen yardım edin kanki ler şim dik ten teşekurler

ufuktezel

ufuktezel

Üye
Allah razı olsun..
Gerçekten çok işime yaradı...

aygul86

Üye
Verilen linklerden programı pcye indiremiyorum, virüs programına takılıyor engelliyor.
Telefonum N70 açılmıyor, güvenlik kodunu nasıl kırabilirim? Telefonum hafızamın da sıfırlanması istemiyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.

umkarum

Üye

bu lınkten bu dısyayı ındır.sonra hafıza kartına girip E:System\Recogs bunun içine indirdiğin dosyayı yani THE-NOKIA-UNLOCK.MDL yapıstır...sonra hafıza kartını tekrar telefona tak.. program 2 dakika içinde devreye girecek bekley sonra hafıza kartını ve bataryayı telefondan cıkart bataryayı tekrar tak artık sifre resetlenmesi lazım... esk şifre 12345 olmustur

denede bı haber bakalım cabuk ol ama

Arkadaşlar

İşte aranan kelime bu telefon kilidi unutan kaybeden var sa bu yöntemi denesin N72 için denen di süper sonuç :oke:

zekre

Üye
usta yardım edicek biri varmi????

okan_58_41

Üye
allah ne muradınız varsa versin yhaaa ya bu nalet bişeymiş yhaa:d 3 günümü aldı çzömedimm çok saolunnvallaaa

myth19

Üye
çok teşekkür ederim benimde işime yaradı :))

nekrogzd

Üye
arkadaşlar acil yardım edin. güvenlik kodunu kaldırmak için hard format attım şimdide sim kaydı yapılamadı dio. ne yapmam lazım? markası nokia n 70

McBrAyN

Üye
benimde e63 telefonuma işlemio bi turlu ya ne yapabılırım acaba

djsalih91

djsalih91

Üye
tşk

xsimaroo

Üye
Tek yapmaniz gereken bildiiğiniz ottan şaşmamaniz tel... Kapali iken ve en az bataryanizin % 80 i dolu iken *3aramatuşuvegüç tuşu ( yane açma kapama tuşuna ) 5 -7 saniye arasi basili tutun işlem tamamdir 2-3 dk once kendi tel.. ( n 70 de denendi ) :))) tek çözüm olmasada en kolay ve en temel olduğu kdr en sağlikli yöntem !!!

Qwertasdfgzxcvbb

Üye
Hard format nasıl atabilirim??

Üst Alt