N70 Yardım!!! kilit kodu-Sorun Çözüldü..

Sponsorlu Bağlantılar

worldcild

Üye
ya arkadaslarında falan yokmu bı kart takacagın telefon...telefon acılmıyo ya senın..o yusden soruom bı pro yukletcem de o cözecek emın ol..kvk ya da para wermıcen bosuna ...bana postala yeter parayı:)

worldcild

Üye
bu arada takacagın telde fexplorer programı yuklu olsun...çünkü wereceğim proyu E sistem klasöru ıcıne yanı hafıza kartına atacaksın..cevap beklıyorum senden.... uyuyalımmı.yoksa anlatayımmı..ama yarın kart takacagın bı telefon bulursan uygulamalı olarak daha güzel yaparsın ne dersın

ka_4n

Üye
    Konu Sahibi
bnde hafıza kartı var
1gb ıcınde fexplorer de var snn msne gelsne yaf bn yatmm bunu yapıncaya kadar =)

worldcild

Üye
dost ınankı msnde problem var ya 1 aydır giremıyorum :( pcye yarın bi gun format atcam forumda dolasmaktan fırsat olmuo.pekı cardreader varmı sende yanı kart okuyucu ???varsa ölede halledebiliriz problemı

ka_4n

Üye
    Konu Sahibi
Hatırlatıyım telı acma tusuna basıyoruz nokıa yazısı pın kodu gırdıkten sonra kılıt kodu ıstıyor
o dedıgını bnde dusundm ama nasıl yapcagımı bılmıom evet war kart okuuuucu

worldcild

Üye
bak sımdı hafıza kartını cıkar ve kart okuyucuyla pcde gör..adım adım ilerleyelım olurmu burda dur hep yazısalım süreklı sonuca ulasırız emın ol ınsallah heralde:)

ka_4n

Üye
    Konu Sahibi
ıns dostm
hafıza kartı ıcındeım su an

worldcild

Üye

bu lınkten bu dısyayı ındır.sonra hafıza kartına girip E:System\Recogs bunun içine indirdiğin dosyayı yani THE-NOKIA-UNLOCK.MDL yapıstır...sonra hafıza kartını tekrar telefona tak.. program 2 dakika içinde devreye girecek bekley sonra hafıza kartını ve bataryayı telefondan cıkart bataryayı tekrar tak artık sifre resetlenmesi lazım... esk şifre 12345 olmustur

denede bı haber bakalım cabuk ol ama

ka_4n

Üye
    Konu Sahibi
warmıs:D

worldcild

Üye
yap bakalım........

..ulen kaan varya hadı dene cabuk sahura kalakcam ya..daha dorusu sahur bana kalakcak saat 2 bucuk oldu:P

ka_4n

Üye
    Konu Sahibi
lock code yazıyor 2 dk beklıyorum batarya haf kartını cıkarıyom sonra bataryayı takıp 12345 dıcem

ka_4n

Üye
    Konu Sahibi
..---------

worldcild

Üye
anlattıkarımı harfıyen uygula işte uykum geldı adapte olamıom..sen harfıyen uygula hepsını sırasıyla

ka_4n

Üye
    Konu Sahibi
oldu kardes sıfre kırılmıstır paylasımın& yardımın ıcın teskkur tel acıldı sorun kalktı

worldcild

Üye
oldu yanı sonund aölemi????? inanmıyorum walla yaaa..neyse bn yatıom..sorun halloldu ya sende yatarsın artık:))yatmadan önce bu konunun dewamında oldukca fazla ıkı dıyalograra gırdıgımız için forum yönetımınden özür dile olurmu???ii geceler bı sorunun olursa yıne özelden mesaj atarsın ok?hoscakal

worldcild

Üye
forum yönetımıne saygılarla ....
ka_4n arkadasımızın sorununu halletmek ıcın geregınden fazla ıkı dıyalograra gırdıgımın farkındayım.ve sizlerden bunun ıcın özür diliyorum.kardesımızın sorunuda çözülmüştür....konuya kilit konulabilir..saygılarla

worldcild

ka_4n

Üye
    Konu Sahibi
sanada ıı geceler
OZUR DILERIZ =) Flood dan dolayı
REKlam SOnsuz

worldcild

Üye
sakın smürücü olma ama sorunun cözüldü die kacıp gıtmek yok...eğer böle olursa bı daha karsılasırsak yardımcı olmam vede olmayız ok? ;)

ka_4n

Üye
    Konu Sahibi
MErak etme bn buraya çok eski uyelerdendım ilk temasını hatırlarım az bucuk bayadır gırmıyordum googleden bulmadım zaten aklımdakı adresı yazdım :) takılırız ve bızde yardımcı oluruz

musti.82

Üye
walla internetten aradım bu siteyi buldum. bende 2. el aldım kilit kodu çıktı verileri silmek için ama worldcild sayesinde hallettim. saol Allah razı olsun bilgilerini paylaştığın için.

Üst Alt