n70 2 gb hafıza kartı??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dogan.gs

dogan.gs

Üye
    Konu Sahibi
n70 2 gb hafıza kartı??
arkadaşlar 2 gb hafıza kartı alacağm ama tel kaldırırmı kasılırmı bi sorun olurmu??
n70i 2 gb hafıza kartı ile kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum yada bilgisi olanlardan ??:allalla:

ilkan774

Üye
kardes n 70 de rm 84 rahatlıkla kullana bilirsin

dogan.gs

dogan.gs

Üye
    Konu Sahibi
kardes n 70 de rm 84 rahatlıkla kullana bilirsin
teşekkürler bilgin için kardş,başka deneyen weya bilgisi olan arkadaşlarda yorum yaparlarsa sewinirim

sado_Can

Üye
usta n70 de 2 gb hafıza kartı dolu olunca biraz kasıo haberin olsun..arkadaslarında fln warsa 2 gblık kart önce bi dene kendi tlfonunda sonra karar wer..

schumici

schumici

Üye
yer yer kasabilir. ama ben razıyım diyosan takabilirsin:oke:

dogan.gs

dogan.gs

Üye
    Konu Sahibi
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.Alırken bide tel.ciye sorarım gerçi kasmaz der satmak için ama :D

onder_17400

Üye
bende de 2gb hafıza kartı var kendi müzik çaları biraz kasıyo ama başka bir müzik çalar atarsan olur başka bir yerde kasma olmuyor bende

dogan.gs

dogan.gs

Üye
    Konu Sahibi
bende de 2gb hafıza kartı var kendi müzik çaları biraz kasıyo ama başka bir müzik çalar atarsan olur başka bir yerde kasma olmuyor bende
bu yorum iyi oldu :) tşkrler kardş

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar bi yerde okudum 2gb ve üstü müzik tel.leri için ideal yazıodu.acaba n70i n70me ye çeviriyimdemi alıyım 2gblik hazıfza kartını??*

onder_17400

Üye
birşey değil n70 me denemedim ama güzel tel hem müzik telefonu olduğu için müzik çaları daha iyi olabilir kasmaya bilir ama sen yine bi soruştur istersen

maliakg

maliakg

Üye
bnm snf arkadaşımda 1 gb var kasmıyo ama 2yi bilemem..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Kaldırır Arkadaşım.

Nemros

Nemros

Üye
Kullanabilirsin arkadaşım;fakat bu konuda en iyisi sandisk firmasının kartları ayrıcada telefon yazılımını güncel tut bir sorun olmaz :)

komikim000

komikim000

Üye
bende 1 gb var kasmıyor bende 2gb almayı düşümüyorum

cool_eagle

Üye
destekler merak etme;)

ametkisa

ametkisa

Üye
ben 1gb kullanıyorum fakat ilk başlarda 250 mb doluyken kasmaya başladı sonra çözdüm şimdi çok hızlı...
sorun müzik dosyaları ve resimler için çok fazla klasor olmasıydı müzikleri videoları ve resimleri ayrı ama tek klasörde toplamaya çalışırsan bence sorun olmaz bunu ayarlarda dosya yöneticisi ne girerek klasöre taşı olarak yapabilirsin eğer şuan da kllandığın da geç açılıyorsa bunu dene hızlandığını görürsün kolay gelsin...

gangsta354

Üye
:fkr:arkim bnde N70 var ram 2 gb biraz kasyo ama ram yükseltme programı yüklersen hiç kasmadan kaldırabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...